ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 22.06.2010
  • GR. VÂRSTĂ: 20-30 ani
    DIN: A
    ÎNSCRIS: 19.06.10
    OCT-2010

Pensiunea potrivita pentru o vacanta

Am petrecut la aceasta minunata pensiune din Fundata doua nopti minunate intr-un ambient deosebit si gazduiti de niste persoane de un bun simt iesit din comun cum nu gasesti in multe locuri (fiind ele chiar si hoteluri).

E o pensiune de 2 margarete unde te poti relaxa uitand de zgomotul orasului, avand posibilitatea sa descoperi un colt de natura ba chiar sa vezi caprioarele in mediul lor, tot aici gasesti si un balansoar, un foisor si un alt aspect placut il ofereau pieile de oaie gasite pe bancutele de la masa.

A fost o experienta deosebita intr-un loc unde m-as intoarce in fiecare an!

Trimis de bobeicaalin* in 22.06.10 22:30:06
    • Nu a fost singura vizită/vacanţă în FUNDATA.

VIZUALIZĂRI: 2226 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (bobeicaalin*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

Admin [23.06.10 07:24:12] »

Despre ce pensiune este vorba? Sper ca nu aceeasi despre care ai mai incercat odata sa ne "imbrobodesti" cu ale tale impresii false, cu cateva zile in urma? (impresii sterse intre timp de pe site)

bobeicaalin* [23.06.10 12:02:54] »

Imi amintesc ca am mentionat ceva intr-un mail (ca nu se va mai repeta greseala) si ma gandeam ca esti in stare sa percepi aceea idee. Poate ca nu ti-a placut ce s-a intamplat dar nici mie nu imi place limbajul folosit de tine.

Eu am inteles mesajul tau si am postat aceste poze si impresii cu care am ramas dintr-o vacanta in la o pensiune din Fundata (data trecuta era vorba de un hotel din targoviste-nu vad legatura, decat rautatea). Daca cumva deranjez pe acest site, nu voi mai posta si nu voi mai avea nicio actiune, dar nu vreau ca la fiecare postare sa fiu atacat ca acum.

webmasterXY* [23.06.10 12:24:31] »

@bobeicaalin, pana una-alta tu esti cel care a gresit, deci nu vad motivul pentru care il acuzi pe WM de rautate.

Si nu ai gresit doar 'atunci' (postand impresii neautentice), ci si acum, prin definirea unei locatii de cazare gen "Steaua fara nume" (doar ca nu de M. Sebastian). WM te-a intrebat sa specifici clar numele pensiunii despre care vorbesti. Altfel, acest text este inutil din punct de vedere turistic. Iar pozele, pana la validare (pe care o poti constata cand 'capata' watermark-ul "AmFostAcolo") nu le poti vedea decat tu... Si cum din lipsa de personal, validarea va dura ceva mai mult, si acestea sunt - momentan - inutile.

Eu cred ca putina ponderare si mai multa rabdare, dar si atentie atunci cand scrii ceva pentru a fi util celorlalti, nu ar strica.

Multumesc,

magdalena [23.06.10 15:44:43] »

Numele pensiunii e "Pensiunea potrivita pentru o vacanta"???

Admin [23.06.10 21:10:24] »

bobeica: eu cred ca te deranjeaza, de fapt, 'trisul' tau anterior -- mai precis reamintirea acelei fapte -- , pentru ca limbajul si continutul postului meu sunt normale.

Daca ai fi procedat si tu ca orice alt utilizator, recomandand pensiunea X din localitatea Y (Fundata), verificam buna-intentie (prin mijloacele care imi stau la dispozitie) si probabil primeai felicitari in locul apostrofarii.

Te mai intreb odata: despre ce pensiune este vorba?

Admin [23.06.10 21:15:17] »

pozele au fost validate cu titlu provizoriu, cu conditia identificarii pensiunii care constituie subiectul review-ului.

Fara aceasta identificare, review-ul este useless si va fi sters de pe site.

Admin [28.06.10 10:58:38] »

In stadiul in care este acum - o recomandare pentru o pensiune neidentificata - impresiile nu sunt de nicio utilitate pe site.

Mai asteptam 1-2 zile, poate totusi autorul binevoieste sa indice numele pensiunii; in caz contrar, va fi review-ul sters in intregime.

Admin [30.06.10 10:29:14] »

Tamana cand voiam sa sterg review-ul despre aceasta pensiune neidentificata, mi-a venit ideea de a-l transforma din "impresii tip sejur (cazare)" intr-o recomandare "de calatorie".

Am schimbat numele rubricii (in "Vacanta la Fundata") si tipul; am atasat pozele la review si astfel i-am gasit loc si acestui text pe site - poate cineva, candva, il gaseste util...

bobeicaalin*, magdalena
    Alte impresii din această RUBRICĂDescoperă zona Fundata: