Vila Roca [Poieni]

DIN Zalau
înscris/ă în 01.12.19
NOV-2019

De evitat!

Am sunat vineri sa rezervam 2 nopti, urmand sa ajungem in aceeasi zi cateva ore mai tarziu. Ajunsi la vila, de cum am intrat pe usa, ne-au pus sa platim in avans cele 2 nopti, 600 lei.

Am primit o camera minuscula, cu un televizor la fel de mic. Ne-am gandit ca oricum vrem sa stam la piscina, asa ca am coborat, dar... surpriza! Apa era doar dezmortita, nicicum sa poti sta, asa ca am mers la restaurant.

Preturile din meniu te duc cu gandul ca te afli intr-un restaurant cotat cu stele michelin, dar e departe de asta!

Nefiind multumiti de camera, piscina, mancare, de abia asteptam sa ajungem acasa! Asa ca anuntam la receptie ca vrem sa plecam, platim o noapte, asa am considerat rezonabil, deoarece nu mai aveau cum sa inchirieze altcuiva, fiind ora 19, dar... alta surpriza! Ne spun ca nu ne dau banii inapoi pe cealalta noapte, ca deja am platit, cu toate ca eram acolo de 3 ore! In consecinta, am hotarat sa plecam dimineata, mare greseala!

In pensiune erau vreo 2 copii, care au zbierat impreuna cu parintii lor pana la 1 noaptea! Bineinteles ca nu s-a sesizat nimeni din partea personalului, cu toate ca am primit reguli de cand am ajuns: se pastreaza linistea, micul dejun se ia numai in camera minuscula destinata, nu aduceti doamne fereste bauturi sau mancare din exterior, etc, etc.

Concluzie- evitati acest loc!

Impresii încărcate de DianaCarp in 01.12.2019 13:03:00

Validat / Publicat: 01.12.19 17:07:30

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (DianaCarp); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

[01.12.19 17:07:11]

@DianaCarp: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.