Vila Zara

DIN bucuresti
înscris/ă în 17.06.10
JAN-2010

Vila Zara

Am fost in iarna aceasta la Bran si am am cautat pe net o vila draguta si am gasit-o: vila zara se numeste, am intrat si pe site-ul lor, pozele fac cat 1000 de cuvinte, am fost cam stresati pana sa ajungem deoarece ne era sa nu ne luam vreo teapa, iar camerele sa nu arate deloc asa, insa a fost f misto, o vila super moderna, super curata, cu vedere la castelul bran.

Am fost foarte impresionati si cu siguranta vom revenii la iarna.

Impresii încărcate de elena.ganghel in 21.06.2010 12:47:10

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (elena.ganghel); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

- Admin
[21.06.10 13:03:49]

cate stele/margarete are, stii cumva? am gasit-o si cu 3 si cu 4 stele pe net

- Dragos CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[21.06.10 13:06:40]

voi poate ca veti mai reveni; dar prin impresiile de mai sus in mod sigur nu cred sa reusesti sa convngi alti turisti sa va urmeze.

poate si niste poze (care fac mult, cum singura recunosti) sa ajute. sau macar doua trei vorbe in plus, despre conditii, gazde...

- elena.ganghel
[21.06.10 13:07:57]

Habar nu am, vad ca pe net scrie 4 stele

- elena.ganghel
[21.06.10 13:13:54]

Dragos, eu nu am pozat camera, sincer si nici nu mi-a trecut prin cap sa pozez, mai ales ca sa postez pe acest site, insa vila are un site. Si am specificat faptul ca exact cum arata in poze pe site, arata intr-adevar in realitate, fara nici o exagerare. Nu incerc sa conving vreun turist sa mearga insa ptr cei care frecventeaza acest site si au incredere in parerile celor care posteaza aici, conteaza. (parerea mea)