King Tut Aqua Park Beach Resort

REGIM MASĂ all inclusive

la PMM* = 38 USD

O experienta frumoasa

Hello!

Tocmai ne-am intors din Hurganda de la King Tut si nu este deloc asa horror.

Mancarea mi s-a parut buna (hai sa fim seriosi nici acasa nu mancam caviar, somon si alte chestii sofisticate zilnic), aveai de unde sa alegi mai ales ca in fiecare seara erau preparate la gratar. ba chiar existau zile in care aveau mancare italieneasca si chinezeasca la un restaurant cu rezervare.

Toata lumea era politicoasa si am fost ajutata cu orice informatie am avut nevoie.

Am incercat la receptie la check-in sa dau bacsic insa tipul mi l-a returnat spunandu-mi ca repartizarea e deja facuta si nu are cum sa ma ajute. Am primit o camera foarte spatioasa si curata.

E adevarat aqua magic-ul nu e ca in poze si apa in mare este plina de pietre (noi am preferat piscina si excursiile).

La excursii recomanda AMIR MARIO, nu veti regreta si preturile sunt la jumatate fata de touroperatorii nostrii.

Ghidul de la agentia cu care am venit s-a suparat pe mine ca nu am mers cu el in excursii si din cate am auzit si de la alti romani sunt destul de agresivi si te "obliga "sa iei excursile de la el.

Per ansamblu noua ni s-a parut ok. Raport bun pret/calitate, mancarea buna, curatenie, personal ok

Impresii încărcate de catalina1993 in 08.10.2019 11:09:37

Validat / Publicat: 08.10.19 13:42:18

• A fost prima sa vizită/vacanţă în EGIPT

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (catalina1993); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4050 PMA (din 5 voturi) nota2

[08.10.19 13:42:05]

@catalina1993: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 98&ridAnt=97176

- balasa violeta
[08.10.19 22:46:34]

@catalina1993: bun venit!

Ne-am intors de doua zile si spun cu mana pe inima ca a fost cea mai frumoasa vacanta a mea!

• Mizerabil (Aug.2019) - punctaj satisfactie: 1.00 (scris in 08.08.19 de Gia1710i din TIMISOARA) - NU RECOMANDĂ
  • O plajă draguta (Dec.2018) - punctaj satisfactie: 7.20 (scris in 30.01.19 de rolandgabriel din CRAIOVA) - RECOMANDĂ
  • Sa nu dramatizam! (May.2018) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 27.05.18 de Florenta90 din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • De la 1 la 10... primeste un 9 (Nov.2010) - punctaj satisfactie: 8.90 (scris in 07.12.10 de HUBABUBALADUEL din BT) - RECOMANDĂ
  • O experienta oribila (Jul.2010) - punctaj satisfactie: 1.00 (scris in 11.07.10 de bebe* din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Hotel ok ptr buget redus (Apr.2010) - punctaj satisfactie: 8.70 (scris in 03.05.12 de adutza_ghiocel din GALATI) - RECOMANDĂ
  • Sfat (Apr.2010) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 27.04.10 de oanadru din CLUJ-NAPOCA) - RECOMANDĂ