La Scoica Land [Mamaia Sat]

înscris/ă în 29.05.10
SEP-2019
REGIM MASĂ Md și plata în avans pentru celelalte mese

Dezamagire

Deși am citit toate impresiile de oe toate site-urile cea mai buna ofertă a fost aceasta locație.

Camera mare cu pat dublu în care am încăput 2 adulti cu un copil de 4 ani.

Am hotărât sa mergem în septembrie în a doua săptămâna fiindcă în ultimii ani am ales aceasta luna pentru mare. Nu știu cum o fi în plin sezon dar acum mizeria este la ea acasă, . Mucegaiul din baie, firele de par vizibile pe oriunde, paianjanii stau liniștiți ca nu-i amenință nimeni.

Am ales locația 1. pentru piscina., dar la cum arata și cât este de murdară nu am curaj sa întru în ea, cele de copii dezafectate dar arata neîngrijite. 2 am ales aceasta locație pentru ca are restaurant. Costul unei nopți a fost de 190 lei 2 persoane cu mic dejun inclus. Cred ca restaurantul este singurul lucru bun din ceea ce am plătit, micul dejun bogat cu de toate, nu-l poți manca, atmosfera bună, avem companie lebedele și pescărușii. Mâncarea este scumpa dar multă și gustoasă.

3. L-am ales și pentru pentru locul de joaca, o mare dezamăgire. Este lângă restaurant dar nu poti urmări copii decât de la primele mese și acelea cu vedere parțială.

Nu știu cât costa în timpul sezonului dar nu merita banii, servicii deloc pentru bani mulți.

Aștept ziua de mâine sa vedem dacă întra cineva în camera, măcar sa ia coșul de gunoi...

Revin cu fotografii sa întărească ceea ce am spus mai sus.

Impresii încărcate de gdanutza in 11.09.2019 23:06:13

Validat / Publicat: 12.09.19 08:34:28

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Munte, delta

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (gdanutza); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 4 voturi) nota2

[12.09.19 08:32:48]

Văd că sunteți încă acolo (sau în zonă). Deşi de multe ori nu publicăm impresiile scrise "live" din sejur, în cazul de faţă vom face o excepţie, în scopul facilitării luării legăturii cu voi — de către alţi turişti, care probabil vor ajunge acolo, unii în scurt timp! — cât sunteţi încă în sejur, pentru posibile întrebări / răspunsuri, de multe ori foarte utile — în direct, de la "faţa locului".

Completări, ajustări (inclusiv în privinţa notelor şi calificativelor acordate) — pot fi aduse prin rubrica ecouri, la finalul sejurului.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 07&ridAnt=96661