Descoperă Eforie Nord

DIN bucuresti
înscris/ă în 01.07.10
AUG-2019

Eforie Nord — gunoi cat vezi cu ochii

Am avut un sejur de 7 nopti in luna august 2019... la un hotel in așa zis-a stațiune Eforie Nord...

Nu-mi vine sa cred ca ma aflu intr-o stațiune de renume ca Eforie Nord... FRATILOR E DEZASTRU atâta gunoi menajere nu am vazut in viata mea... in cea mai mizerabilă localitate din Romania nu găsești gunoi mai mult ca aici...Oriunde te uiti vezi gunoaie.

E măcel... totul e construit haotic nu se poate asa ceva... tot felul de tarabe ,corturi,dughene de toate formele ,amplasate oriunde haotic.

cosurile de gunoi sunt arhipline si deja gunoiul ă intrat în putrefacție... e dezastru...

In 7 zile cat am stat aici nu am vazut pe nimeni sa aspire sau sa ridice un gunoi...

Pacat ca e o stațiune cu potențial...

Ce face primăria cu taxele din această mocirlă?Asta ce se face la Eforie se poate numi orice numai turism Nu

Impresii încărcate de dalina0004 in 10.09.2019 20:45:15

Validat / Publicat: 10.09.19 21:29:16

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (dalina0004); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3600 PMA (din 8 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii DE CĂLĂTORIE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de dalina0004? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[10.09.19 20:50:05]

Unde ați fost cazați, la care hotel?

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

- dalina0004
[11.09.19 07:35:03]

Nu stiu cum proprietarilor de hoteluri și pensiuni nu le e rusine sa -și faca reclama in aceasta mocirlă de stațiune... TREZITI-VA până nu e prea târziu.

- pusi
[11.09.19 16:02:20]

@dalina0004: turistii romani sunt de vina, am auzit eu cum se duc an de an... indifferent de ce este in jurul lor..... deci NE PLACE MOCIRLA... mizeria...

[...] - editat WM