Grand Cali Hotel Bilecik [Bozuyuk]

JUN-2019
REGIM MASĂ fara masa

Grand Çalı Otel Bozuyuk - Excelent 2019

Hotel intermediar Bozuyuk

Oprire intermediară spre Alanya am facut la hotelul Grand Çalı Otel Bozuyuk 30 E / noapte fără mic dejun. A doua zi am plecat dimineață devreme.

Grand Çalı Otel Bozuyuk este un hotel foarte bun de 4* aflat în apropierea drumului D650. Curățenie impecabilă, camere mari spatioase curate mobilate destul de recent, LCD, seif, minibar, A. C, baie foarte modernă etc.

Are şi o piscină exterioară dar din păcate în ziua în care am ajuns a ploat şi fiind o zonă de munte a fost cam răcoare pentru o baie. In drum spre Antalya ne-am simțit ca la Predeal.

Seara am mancat la restaurantul hotelului. Am mancat cu maxim 50 TRY - 2 adulți şi un copil.

Rezervarea am făcut-o şi de această dată prin corespondență online direct cu hotelul. Angajații comunică bine în limba engleză.

Am ales acest hotel şi datorită distanței, aproximativ 950 km pentru prima zi, să rămână cat mai puțin pentru a 2 zi.

Parcare foarte mare în fața hotelului.

Hotel confortabil într-o zonă liniștită, ideală pentru sejurul peste noapte, meniul tipic al bucătăriei turcești.

Interesant ar fi fost sa avem timp sa ne plimbam.

Recomand cu căldură. Incercati rezervari direct cu hotelul, obtineti prețuri mai bune.

Impresii încărcate de hanibalbogdan in 10.09.2019 13:25:02

Validat / Publicat: 10.09.19 14:03:04

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (hanibalbogdan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  11600 PMA (din 10 voturi) nota2

[10.09.19 13:41:05]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 80&ridAnt=96618

[10.09.19 14:52:05]

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

Publicitate    [18.09.19 23:47:51]

• Cazare intermediară (Jul.2015) - punctaj satisfactie: 9.40 (scris in 19.07.15 de sebigeanina din PăTâRLAGELE [BZ]) - RECOMANDĂ
  • Foarte bun pentru tranzit (Aug.2011) - punctaj satisfactie: 9.00 (scris in 02.01.12 de RossoNerro din BUCUREșTI) - RECOMANDĂ