Maridor Hotel

DIN Galati
înscris/ă în 06.09.19
SEP-2019

Nu recomand nici eu

Pentru 4 stele asa cum se afiseaza inca de la intrarea in cladirea principala este tare departe de adevar.

Camera in care am fost gazduit avea tapetul scorojit si se desprindeau fasiile de tapet la imbinarea lor. Mobilierul era foarte uzat lipsind chiar culoarea lui pe la canturi sau muchiile fotoliilor iar mocheta era necuratata si plina de praf mai ales sub pat pe unde nu cred ca mai ajunsese aspiratorul de foarte mult timp.

In baie mobilierul era deteriorat lipsind bucatele mici din marginea lui, elementele nichelate din zona cazii de baie erau patate si de culoare mata. Gresia din baie era crapata pe directia usii, capacul de la WC era de cu totul alta dimensiune decat vasul si era fixat in pozitie laterala fata de axul vasului.

Tavanul camerei era crapat avand fisuri de la cutremur, lipsind clar o igenizare a acestui loc.

Din pacate curatenia era cea mai mare problema atat in camera cat si la restaurant unde existau la greu muste.

Din pacate la foisorul cu gratar si lemne este prins un afis care ne indica noua turistilor ca NU putem face gratar, mai incolo la corturile aranjate in curte ni se indica ca Nu avem voie sa mancam acolo iar la terenul de sport inconjurat cu gard metalic si inchis cu lacat nu scrie nimic...

Am o nota foarte buna despre spatiile verzi si cel/ cei care ingrijesc aceste spatii...

Din pacate foarte putin pentru a mai revenii cu placere aici

Impresii încărcate de Cristi195 in 06.09.2019 10:26:38

Validat / Publicat: 06.09.19 11:06:23

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Cristi195); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 2 voturi) nota2

[06.09.19 11:05:53]

@Cristi195: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 47&ridAnt=96503

• Nu recomand (Jun.2019) - punctaj satisfactie: 2.50 (scris in 20.06.19 de dimanica666 din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Un sejur de vis (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 19.07.18 de Mirela 1971 din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Un sejur de vis (Apr.2018) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 08.04.18 de Ana-Maria4* din BUCUREşTI)
  • Un sejur la superlativ (Apr.2018) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 08.04.18 de SimonaMe din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Nu recomand (Jan.2018) - punctaj satisfactie: 1.75 (scris in 08.01.18 de Robert Ivan din CăLăRAşI) - NU RECOMANDĂ
  • Un sejur foarte neplăcut (Jan.2015) - punctaj satisfactie: 3.60 (scris in 31.01.15 de Pelly555 din SLOBOZIA) - NU RECOMANDĂ
  • Satisfacator (Jan.2015) - punctaj satisfactie: 8.55 (scris in 25.01.15 de AAlik din PITESTI) - RECOMANDĂ
  • INFO: