Vila Boem

înscris/ă în 01.03.17
AUG-2019
1400 lei...cred...
+ COPII: 1 -- varsta: 2 ani

Vila Boem... Gura Humorului.... Fără comentarii.....

PERSONAL... 9/10

CURĂŢENIE... 9/10

INTERIOR APARTAMENT …... 9/10

RESTUL... 9/10

P. S... 9/10... şi toată aprecierea pentru... normalitate... rafinament

Nu cred că trebuie să scriem mai mult decât... necesarul pentru a trezi curiozitatea unor viitori turişti... dar uite că ne obligă... site-ul... nu ne lasă să trecem la note...

Deci... am găsit la întâmplare locaţia... după căutări de locaţii "voucheriste"... în BUCOVINA...

După ce am văzut interiorul am spus... clar... nu-i de... "voucherişti"... dar a fost... ne-au primit... ne-au aşteptat... ne-au cazat... ne-au dat micul dejun... bun... bun... ne-au zâmbit normal...

Nu l-am cunoscut pe proprietar... nici nu-i cazul... se recomandă prin tot ce este vila Boem.

Impresii încărcate de TOPOGRAF in 14.08.2019 00:57:44

Validat / Publicat: 14.08.19 08:19:43

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (TOPOGRAF); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[14.08.19 08:19:04]

@TOPOGRAF: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- completările pot detalia condițiile de cazare întâlnite; gradul de mulțumire referitor la servicii, amabilitatea personalului; detalii referitoare la masă (dacă e cazul); cadrul natural; posibilități de acces în zonă șamd.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

Mutat în rubrica "Vila Boem, GURA HUMORULUI" (nou-creată pe sait)

• O bijuterie a Bucovinei (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 18.08.19 de ladyB13 din CLUJ-NAPOCA) - RECOMANDĂ
  • INFO: