Motel Cernica

AUG-2019
REGIM MASĂ Dp
+ COPII: 2 -- varsta: 18-11

Motel de 2 stele

Am decis sa facem un popas in drum spre mare, si am ales motel Cernica. Sa nu aveti mari asteptari cine decide sa stea aici, e motel de 2 stele.

Am avut apartament, intr-o camere un pat de o persoana, si in cealalta pat matrimonial. Saltele vechi cand ne intorceam noaptea se auzea la veciniar noi auzeam cand se intorceau ei, asa scartaia salteaua. Tragicomedie, incomode, nu am dormit toata noaptea.

Baia era dezastru imi era groaza sa intru acolo, noroc ca am avut domestos la mine si am curatat cat de cat. Wc ul vechi, uzat, ruginit, dusul spart, la chiuveta robinetul era mai lung ca chiuveta, era imposibil sa te speli dadeai toata apa pe tine. Dar noi am ales pentru ca era ieftin 100 de lei apartamentul pe noapte.

Mancarea la restaurant era bună, nu am ce reprosa, si cina si micul dejun acolo am luat, pentru mancat recomand, sa se opreasca acolo.

Concluzia nu mai innoptam acolo, mai sus este hotelul Izvorul rece, acolo mancam de obicei cand mergem la drum, este mai scump dar au conditii.

Impresii încărcate de Erika B in 13.08.2019 19:43:44

Validat / Publicat: 13.08.19 20:42:46

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Erika B); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1900 PMA (din 2 voturi) nota2

[13.08.19 19:50:39]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 42&ridAnt=95690

- Erika B
[13.08.19 20:22:23]

@webmasterX: E foarte ok, multumesc.

[13.08.19 21:08:24]

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

• Motel Cernica (Jul.2017) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 12.08.17 de SnkAgn din ALEXANDRIA)
  • Motel Cernica (Jul.2017) - punctaj satisfactie: 4.40 (scris in 11.08.17 de eneflorin755 din ALEXANDRIA) - NU RECOMANDĂ
  • Cazare ok (May.2013) - punctaj satisfactie: 9.25 (scris in 17.06.13 de adutza_ghiocel din GALATI) - RECOMANDĂ
  • Motel Cernica un fiasco (Aug.2009) - punctaj satisfactie: 7.75 (scris in 16.07.11 de daniela_zeca* din CLUJ NAPOCA) - NU RECOMANDĂ