Jezero Hotel [Bor]

AUG-2019
REGIM MASĂ Fără masă
21.000 dinari

Cazare la hotel Jezero Bor

Am făcut rezervare telefonică la recepția hotelului, mi s- a comunicat prețul de 15.000 dinari,

cînd am ajuns am făcut check in, am întrebat din nou dacă avem micul dejun inclus și am primit răspuns afirmativ,

după-amiază am vrut să fac plata, și fata blonda de la recepție a cerut 21.000 dinari, pentru că am platit și micul dejun, care de doua ori mi s-au zis că este inclus.

Asadar este de evitat această locație, condiții slabe, de nota 4, personal de nota 4, plictiseala mare în zonă, pontonul cu apă mizerabilă in zonă.

In final nu RECOMAND!!

Impresii încărcate de Ostroveanu in 12.08.2019 23:10:30

Validat / Publicat: 13.08.19 08:49:23

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în SERBIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Ostroveanu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[13.08.19 08:49:05]

@Ostroveanu: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

Mutat în rubrica "Jezero Hotel [Bor], [ALTE ZONE din SERBIA]" (nou-creată pe sait)

- Ostroveanu
[14.08.19 00:04:46]

@webmasterX: pk

- Ostroveanu
[14.08.19 10:16:17]

@webmasterX: locație ok

• Hotel Jezero****, merita un sejur aici (Aug.2019) - punctaj satisfactie: 9.62 (scris in 16.08.19 de vulpe mihaela din BUCURESTI) - RECOMANDĂ