Sea Life Family Resort

înscris/ă în 03.08.17
JUL-2019
REGIM MASĂ All inclusive

Vacanta

În data de 8 iulie am mers la acest hotel, unde am fost cazați până în data de 15, all inclusive.

Ne a plăcut f mult. Am fost 5 ani în Bulgaria, ne saturasem. Turcia a fost ceva frumos, deosebit.

Mâncarea variată, ușoară. Ei se axează pe brânzeturi, fructe, mirodenii, dar și ceea ce mâncăm noi. Au fost seri diferite, cu mâncare turceasca, interesant de încercat. Servire ireproșabilă, turcii sunt f atenți. Cafeaua din hol e fff bună, merită să o încercați.

Piscinele sunt ok, nu e lume... La un moment dat ii zisesem surorii mele că avem piscină privata🙂.

Plaja nu mi a plăcut. Plină de Pietre, peisaj dezolant, cu câini, ... Nu, nu mi a plăcut.

Seara de seara era spectacol... Frumos.

Hotelul frumos, camerele micuțe dar curate.

Impresii încărcate de Blondablonda in 09.08.2019 23:37:23

Validat / Publicat: 10.08.19 07:12:01

• A fost prima sa vizită/vacanţă în TURCIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Blondablonda); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4500 PMA (din 8 voturi) nota2

[10.08.19 07:11:16]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 60&ridAnt=95551

=

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

Publicitate    [18.08.19 04:50:05]