ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.06.2010
ÎNSCRIS: 03.03.10
MAY-2010

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

M-am intors

Buna! m-am intors din sejur de la paradise bay 3* - hanioti. A fost frumos.

Singurul lucru de care nu am fost 100% multumita a fost micul dejun pentru ca a fost mai sarac decat anul trecut, in rest nimic de obiectat.

Merita sa mergeti, e pretul acceptabil pentru toata lumea.

Am vazut ca cineva a scris ca acest hotel este situat in camp. TOTAL GRESIT, probabil ca a fost in alta parte. Hotelul este situat chiar langa sosea, iar pana la plaja sunt 150 m.

Trimis de lidia in 15.06.10 11:27:08
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: hanioti - paradise bay 3*

VIZUALIZĂRI: 2787 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (lidia); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 aceasta poza este facuta din balconul camerei unde am stat eu la Paradise bay 3* - hanioti.

GHIZDAVESCU
[15.06.10 11:58:40]

multumesc pentru informatii, lidia. noi o sa plecam in august in hanioti la paradise bay 3*si ne-ar fi de ajutor si alte informatii, ca de exemplu cum e plaja, tavernele unde ati mancat, etc...

valimi
[15.06.10 15:15:24]

Unde gasiti, frate, preturile astea la sejururi? Nici 20 e/noapte/persoana! Ce regim de masa aveati la banii astia?

Irina1974
[15.06.10 18:10:15]

Sunt bine de stiut si destinatii mai accesibile ca pret mai ales in aceasta perioada! Lidia, ai mai putea detalia putin conditiile de la hotel?

Valimi, nu ma mira pretul prea tare, noi am dat in Calella (septembrie anul trecut) 25 euro/persoana/zi FB! Hotel de 3 stele primul pe tripadvisor! Deci se poate!

[16.06.10 17:21:40]

@valimi!

iti spun ca am beneficiat de demipensiune (mic dejun+cina bufer suedez). Iar daca vrei sa-ti spun unde am gasit oferta scrie-mi pe lidiastridia[at]yahoo[punct]com.

@ghizdavescu!

plaja este foarte curata, sezlongurile sunt contra cost 5 euro/zi sau consumi minim o cafea pe zi de la barul de pe plaja. Tavernele sun ok, se mananca bine peste tot. Au meniul afisat la intrare cu preturi. Te poti uita linistit ca nu-ti are nimeni treaba. La multe dintre ele scrie meniul si in romaneste. Sunt si supermarketuri mari in zona intre 200-500 m de la hotel. Portile de mancare la taverne sunt mari. Noi am mancat de ex. un gordon bleu cu cartofi, salata bulgareasca 1 portie si un mixt de peste cu fructe de mare si am platit 25 euro.

sper ca am fost de ajutor tuturor. Pa!

[16.06.10 17:28:23]

irina1974

conditiile de la hotel sunt bune. Camerele sunt un pic cam mici cele pt. 2 pers, dar cele pt. 3 pers sunt mari, dar e ok. Curatenie se face zilnic. Prosoapele se schimba zilnic daca le lasi pe jos in baie nu pe suport. piscina de la hotel este foarte curata. daca te uiti pe site asa cum sunt pozele sunt si in realitate.

GHIZDAVESCU
[16.06.10 18:02:54]

lidia, multumesc mult pentru tot. sper sa avem o vacanta minunata.

[17.06.10 08:06:32]

ghizdavescu

sper sa iti placa. Distractie placuta! Sa-mi scrii impresiile tala dupa ce te intorci.

maria r
[17.06.10 13:46:12]

lidia poti sa imi spui cum este plaja la hotelul asta? eu am un copil caruia ii place sa se joace in nisip!

micul dejun cum era....... imi dai cateva exemple?

mersi!

[17.06.10 14:43:26]

maria

plaja nu e cu nisip fin este amestecat cu pietris marunt. Am sa atasez o poza cu nisipul.

Cat despre micul dejun ce sa-ti spun este aproape acelasi in fiecare dimineata:

ex. salam, cascaval, carnaciori (un fel de cremvusti), oua fierte, lapte, cereale, compot, dulceata, miere, unt, iaurt, fructe confiate, suc, cafea, chec sau biscuiti.

sorintm
[28.01.11 20:18:27]

Lidia, intradevar merita sa mergi acolo si ma bucur ca ti-a placut.

GHIZDAVESCU, Irina1974, lidia, maria r, sorintm, valimi
Alte impresii din această RUBRICĂParadise Bay: