Pensiunea Inima Deltei

JUL-2019
REGIM MASĂ DP
+ COPII: 3 -- varsta: 2 cu 11 si 6

Un loc neplăcut

Nu a fost un loc relaxant! Doamna de acolo este foarte comunista, suna cu clopoțelul pentru a veni la masa, nu vrea sa te lase seara sa stai la masa și îți dă doar ce este în meniu... nimic mai mult!

Priveliștea este foarte frumoasa dar locul nu!

Nu recomand nimănui acest loc!

Personalul nu știe deloc română inafara de "șefa". Doar plimbările cu barca au fost frumoase!

Când dădeam drumul la aerul condiționat "șefa" îl stingea și în cameră este și foarte cald mai ales vara!

NOTĂ: Operatorul acestei destinații (proprietarul, administratorul etc) a scris un răspuns / drept la replică referitor la aceste impresii

Impresii încărcate de DariaIspasM in 31.07.2019 14:16:18

Validat / Publicat: 31.07.19 14:54:39

• Alte destinații turistice prin care a fost: Turcia, Grecia, Spania, Bulgaria

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (DariaIspasM); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 1 voturi) nota2

[31.07.19 14:54:17]

@DariaIspasM: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- completările pot detalia condițiile de cazare întâlnite; gradul de mulțumire referitor la servicii, amabilitatea personalului; detalii referitoare la masă (dacă e cazul); cadrul natural; posibilități de acces în zonă șamd.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

Setul de impresii şi recomandări aparţinând unui autor sub 16 ani, va fi publicat, cf Regulamentului (Cap.1 sect.B pct.12), fără note.

- Daniela1967
[04.08.19 14:51:13]

Este totul adevarat

- Petronius
[11.08.19 18:37:26]
NB: este (sau a fost) reprezentant al unității

Ne intrebam cu stupoare ce stie domnisoara Daria Ispas despre comunism in conditiile in care dumneaei are varsta de 11 ani?

Clopotelul bunicii este una dintre atractiile pensiunii noastre. Sute de oaspeti s-au amuzat de-a lungul timpului. Deoarece programul pachetului nostru este unul de grup si cu multe excursii, pentru a nu intarzia excursiile, orele de masa sunt fixe.

Familia Ispas din Pitesti au fost oaspetii pensiunii noastre alegand programul nostru la recomandarea unor prieteni care au fost si dumnealor la noi si care, placandu-le programul l-au recomandat si altora. Pachetul nostru turistic este acelasi pentru toti cei care calca pragul pensiunii noastre. Noi livram de fiecare data aceleasi experiente. Unora le place foarte mult, unora le pute tot. Tine doar de caracterul si educatia oaspetilor.

- DariaIspasM
[12.08.19 09:10:44]

@Petronius: Este normal sa va luati apararea din moment ce castigati o suma destul de frumoasa din aceasta" experiență deosebită" . Este deosebit intr-adevar sa platesti pentru confortul unei pensiuni de 3 margarete si sa servesti masa inconjurat de muste, intr-o caldura insuportabila. Sa nu discutam despre educatie aici ca atunci o sa va intreb ce educatie are această doamnă care a trait in comunism si care se pare ca nu poate sa il lase in urma? Adevarat ca mesajul a fost postat de fetita mea in timp ce ne intorceam din concediu pentru ca nu putem lasa sa se pacaleasca cu acest concept de All inclusiv si alti turiști. Conditiile de acolo nu au nici o legătura cu pretul pe care il plateste turistul. Am plecat cu un gust amar de dezamagire ca si cum as fi fost pacalita. Am dreptul la o opinie. Este dreptul meu domnule patron de pensiune.

- Daniela1967
[12.08.19 10:20:33]

@Petronius: este totul adevarat mancarea foarte proasta tot grupul a fost nemultumit

[14.08.19 11:40:33]

Aveți dreptate! Și grupul nostru a retrăit aceeași senzație a epocii comuniste. Și noi îi spuneam d-nei la fel... bunica comunistă. F trist pt cineva care dorește să facă turism.

Parcă eram niște intruși picați pe capul dumneaei. Chiar ar fi interesant de știut dacă a revenit vreodată acolo cineva! Dna nu se pricepe decât la încasat banii (imediat cum ai ajuns!)

[14.08.19 12:12:41]

pt corecta informare, trebuie menționat că adi2000 face parte din ACELAȘI grup - și nu din altul, cum pare să insinueze.

NU suntem în măsură să discutăm despre realitatea aspectelor semnalate -- înverșunarea acestui grup pare însă ieșită din comun...

[14.08.19 12:38:19]

@Petronius: Bună ziua! Ar trebui să vă gândiți în primul rând că sunt oameni care muncesc tot anul și atunci când sunt în concediu ar fi normal să se simtă și bine, mai ales la sumele pe care le practicați. Îmi pare fff rău că nimeni nu a scris o recenzie reală pt că nu aveam ce căuta acolo. Păcat că Deltă este cu adevărat frumoasă. Mă întreb ce ar spune un străin care v-ar trece pragul... PĂCAT!

[15.08.19 21:22:09]

@webmasterX: Nu au fost în același grup cu noi. Noi am fost în perioada 14-17 iulie. Chiar am revăzut toate numele de pe permisele de intrare în Deltă și nu este nici o familie Ispas. Așa că sunt din alt grup!

pagină generată in 0.0868480205536 sec