ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.06.2010
STATUS: CHIBIȚ
AUG-2009

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Super

Camere f curate, gazde super, peisaj minunat, o droaie de pesteri de vizitat, Scarisoara si Pestera Ursilor in apropiere

Trimis de otiliam in 13.06.10 16:23:12
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GÂRDA DE SUS [AB].

VIZUALIZĂRI: 2258 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (otiliam); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS 1 PMA (din 1 vot)
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[13.06.10 16:27:37]

draga otilia... cine te-a alungat de la calculator de nu ai apucat sa tastezi decat 6 cuvinte, o litera si doua virgule? aha, cu titlul - total 7 cuvinte; si apropo... vad ca ai intrat "pe fir " abia azi; da o raita pe site si vei vedea cum se scriu impresiile adevarate. Eiiii, vad ca ai mai adaugat un rand... hai, poate pana seara apare review-ul mai pe larg...

[13.06.10 16:39:51]

@mirelutza, @otiliam este la prima impresie pe acest site, cred c-ar trebui incurajata altfel, eventual o sugestie, o idee din partea unui utilizator mai "titrat" asa cum esti tu, cred ca i-ar prinde bine, nu crezi?

[13.06.10 16:42:41]

draga web, cele 2 randuri numesti tu impresie?

dar ca sa vezi ca sunt rezonabila si iti urmez sfatul o rog pe otilia sa fie mai explicita in descrierile ei (mai ales ca am fost si eu pe Arieseni si intentionez sa revin) si ii urez prieteneste - Bun Venit!

[13.06.10 16:46:58]

Ei, asa mai merge, bravo @mirelutza, mi-am pus multe sperante in experienta ta de a-i intampina pe noii sositi pe site si n-as vrea sa gresesc.

[13.06.10 22:45:31]

Şi poate nişte amănunte despre cadrul natural, distracţie... că nu ai dat nicio notă la capitolele astea, deşi se pare că au contat.

Mulţumim,

otiliamAUTOR REVIEW
[14.06.10 15:30:49]

noroc de "mirelutze" care trag userii de urechi pe aici ca altfel nu stiu ce ne-am face...din cate am inteles e un site pe care posteaza cine are chef daca are chef si scrie ce are chef. probabil mirelutzele astea se plictisesc ingozitor de citesc toate impesiile si se considera in masura sa-si dea cu parerea...

hai pa!

[14.06.10 15:49:36]

@otiliam, in unele privinte ai dreptate, este un site in care posteaza cine are chef si daca are chef. la partea cu "ce are chef" te cam contrazic, ne supunem cu totii unui regulament, regulament de care se pare ca nu ai dat, altfel ai fi citit ca si bunul simt si vorba buna nu fac casa cu bascalia si atacul la persoana. Dar, pentru ca toti am fost incepatori, acesta se vrea a fi un avertisment, lasa pe seama webmasterilor comentariile la adresa altor useri si limiteaza-te strict la impresiile scrise. data viitoare avertismentul se transforma in cartonase colorate si ar fi pacat.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
[14.06.10 15:49:42]

@otiliam vad ca, din pacate, nu prea ai patruns si in spiritul acestui site. Colega noastra mirelutza nu a vrut decat sa te determine sa vii cu amanunte suplimentare fata de putinele informatii oferite despre aceasta pensiune. (ca sa nu mai spun ca ai trecut gresit si numarul de stele - am gasit pe net ca nu au decat 3!)

In fine, ideea este ca aici avem un site de informare turistica, nu de socializare, nici de 'pierdut vremea', iar tonul tau din acest ultim ecou nu prea iti face cinste...

Daca mai ai ceva de adaugat ca sa le faci si altora pofta sa viziteze aceasta locatie de cazare, te asteptam cu interes. In caz contrar, nu te supara, dar chiar nu vad de ce vrei doar sa inciti spiritele?!

Multumesc,

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
[14.06.10 18:25:25]

- noroc de "mirelutze" care trag userii de urechi pe aici ca altfel nu stiu ce ne-am face..-

nu sunt decat una.

degeaba te superi otilia, dupa cum vezi doi webmasteri si cu mine sustinem aceasi parere - sa postezi impresii mai detaliate... si nu intelegem de unde atata suparare ; e foarte simplu, detaliezi o experienta turistica in stilul tau personal si atat.

mirelutza, otiliam
Alte impresii din această RUBRICĂPensiunea La Colibă (ex Casa de Piatră) :