Unde mâncăm în Venus?

DIN Bacău
înscris/ă în 18.07.16
JUN-2019
TIP: COLEGI

Bataie de joc made in Romania

Buna ziua!

Nu degeaba toata lumea prefera litoralul din alte tari, la noi nu se schimba nimic in bine, poate din rau in mai rau.

Am luat masa in cateva locatii din Venus si doresc sa mentionez ca:

-la terasa Venusian Lounge mancare proasta, scumpa si te mai si fura, adica daca iei ceva la pachet "uita "sa iti puna produsele respective, snitele oribile, bruschete, nu stiu daca au auzit ce sunt alea

-la Cherhanaua Venus atitudinea tanarului care ne-a servit, greata totala, ceri limonada sa nu fie rece ti-o aduce gheata si gata preparata, acum un an ni s-a adus separat apa plata, minerala astfel incat sa ne preparam singuri, mancarea proasta si scumpa, un biban aproximativ 80 ron, peste necuratat, amar. "Respect"la asa preturi, asa servire!

-la terasa Larisa, ceafa nefacuta nici cainii nu au servit-o, mancare ori cruda ori arsa

La toate acestea adaug ca daca ai bonuri valorice, sunt valabile doar intre anumite ore doar pentru anumite produse, de parca alea nu sunt tot bani.

In final intreb si eu retoric, oare cat o sa ne mai furam caciula unii altora?

Impresii încărcate de misa80 in 11.07.2019 12:34:18

Validat / Publicat: 11.07.19 13:26:51

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (misa80); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3600 PMA (din 4 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii DE CĂLĂTORIE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de misa80? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[11.07.19 13:27:07]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în Venus? , VENUS / SATURN" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: Unde mâncăm în Saturn?]

- Andreea 28
[11.07.19 19:43:13]

@misa80: Daca mai ajungeti in Venus va recomand La Foisoare. Noi nu am fost niciodata dezamagiti si mergem in fiecare an in timpul plimbarilor (ne cazam in Neptun).

- misa80
[11.07.19 22:57:21]

@Andreea 28: La foisoare este adevarat ca mancarea este mult mai ok, implicit servirea si organizarea. Am servit masa de cele mai multe ori aici. Oricum, multumesc! Concedii placute!

- Dragos CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[11.07.19 23:04:22]

@misa80:

ciudat, citind impresiile de mai sus, nu s-ar și spus că ai avut parte și de locuri care merită menționate drept exemple pozitive...