ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.06.2019
DIN: Elveția
ÎNSCRIS: 26.06.19
JUN-2019

Motelul Cincis - restaurant servire

O frumoasa după amiaza ruinată de cele doua persoane care serveau la restaurant in jurul orei 7pm. 40% din capacitatea terasei era rezervata de clienți absenți la ora la care noi am sosit.

Grupul nostru de 3 persoane a prins o masa care nu a fost curățata (șervețele folosite lăsate pe masa și alte reziduri alimentare).

Primele 20 de minute de totala ignorare din partea celor 2 chelneri au trecut repede. Cind am prins o ocazie am cerut un meniu care ni s-a oferit intr-un singur exemplar.

După alte 30 de minute de profunda ignorare am întrebat dacă ni se poate lua și noua comanda la care am primit următorul răspuns “cind am timp”.

In acel moment am înțeles ca doamna chelner va continua sa ne ignore pentru o vreme și am hotărât sa plecam.

La plecare am întrebat pe ambii chelneri care este numele lor pentru referință însă unul ne-a trintit o usa in nas și a dispărut iar cel de al doilea era ocupat cu fumatul.

Cind am menționat ca serviciul prestat de ei lasă de dorit doamna chelner a răspuns ca exagerez pentru ca nu ne-a înjurat. Interesant fel de a gindi!!

NU, NU RECOMAND ACEST RESTAURANT DATORITĂ LIPSEI TOTALE DE PROFESIONALISM AL PERSONALULUI DE SERVIRE.

Trimis de June2019 in 26.06.19 21:45:45
Validat / Publicat: 26.06.19 22:21:40
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în CINCIȘ.

VIZUALIZĂRI: 1306 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (June2019); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmasterX [26.06.19 22:21:21] »

@June2019: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Conform Regulamentului AmFostAcolo, articolul va fi publicat fără note, întrucat nu aţi beneficiat efectiv de serviciile acestei unităti de alimentaţie publică.

• Alte impresii din această RUBRICĂUnde mâncăm în zona Cinciş? :