Complex turistic Alpina-Casi

TIP: TEAM-BUILDING
--------Autocar
+ COPII: 47 -- varsta: 14-15 ani

Excursie de vis la Pensiunea Alpina-Cași, Statiunea Păltiniș - Sibiu

Bună ziua! Ne-am simțit excelent în acesta locație cu elevii mei.

Camere curate, baia curată, restaurant frumos, mâncarea foarte bună, personalul ireproșabi și amabil. Elevii mei chiar au profitat de piscina interioară și s-au distrat la maxim.

Apa curată, parc de joacă, spațiu pentru ateliere recreative și discotecă.

O locație perfectă pentru un concediu cu familia, prietenii sau pentru o tabără cu copiii. O recomand cu toata încrederea. Peisaj foarte frumos si mirific.

Multe obiective turistice de văzut în apropiere de locație.

Servicii de calitate foarte bune, seriozitate si profesionalism, Prețuri accesibile pentru toate buzunarele. O locație de 5 stele.

Impresii încărcate de Liana16 in 26.06.2019 21:09:10

Validat / Publicat: 26.06.19 21:58:10

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Liana16); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 0 PMA (std) nota1  &  -1 PMA (din 1 voturi) nota2
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[26.06.19 21:33:21]

@Liana16: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Complex turistic Alpina-Casi, PĂLTINIŞ [SB]" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: Pensiunea Amade [Siculeni, HR]]

Conform regulamentului art. 14, secț. B

Articolele care descriu nunţi, botezuri, banchete, tabere, zile onomastice, revelioane, alte evenimente private — organizate, evident, în condiţii cu totul particulare — nu sunt acceptate în concurs = se publică fără PMA. În plus, articolele se publică FĂRĂ NOTE (notele nu sunt relevante pentru condiţii de cazare sau de servire a mesei etc din postura unui turist)