Felix Hotel

Foarte nemul╚Ťumit
PLAJA ┼či MAREA

C─âtre satisf─âc─âtor

Sub orice critic─â

NB: Articol selectat ca fiind ÔÇ×de interes editorial crescutÔÇŁ ÔÇö (1) la momentul public─ârii, nu existau impresii recente ├«n rubrica curent─â SAU (1A) ar fi meritat rubric─â nou─â, dar crearea ei nu a fost considerat─â oportun─â (├«n acel moment); ÔÇö (2) dep─â╚Öe╚Öte pragul minim calitativ & cantitativ impus unei astfel de selec╚Ťii. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

Jalnic ­čśá­čśá­čśá

JALNIC:

1. am nimerit ├«ntr-o "tab─âr─â" de copii ╚Öi nu ├«ntr-un hotel civilizat de 3 stele. Hotelul este ocupat ├«n propor╚Ťie de 90% de copii de toate v├órstele veni╚Ťi ├«n cantonament. Alearg─â pe holuri, ╚Ťip─â ╚Öi url─â f─âr─â s─â ╚Ťin─â cont c─â sunt ╚Öi turi╚Öti veni╚Ťi la odihn─â, cu copii mici. Profesorii lor ├«nso╚Ťitori ├«i las─â de capul lor ╚Öi habar n-au ce fac ace╚Öti copii.

2. camerele cu pat dublu n-au balcon, iar cele cu balcon au numai paturi twin.

3. m├óncarea ╚Öi b─âuturile la restaurantul hotelului este de cel pu╚Ťin de dou─â ori mai scump─â dec├ót la alte terase din sta╚Ťiune.

4. sta╚Ťiunea arat─â jalnic, c─â dup─â r─âzboi, iar b─âl─âriile sunt predominante. Anul trecut a fost mult mai bine.

5. pe plajă, șezlongurile parcă sunt mult mai înghesuite ca anul trecut, iar preturile foarte mari, având în vedere că sezonul încă nu a început oficial.

6. mizerie foarte mare pe plaj─â ╚Öi ╚Ťig─ânie maxim─â cu porumb, gogo╚Öi, etc.

Nu v─â recomand s─â veni╚Ťi la Eforie Nord ╚Öi mai ales la hotel Felix.

Impresii încărcate de Victor tur in 24.06.2019 22:50:26

Validat / Publicat: 24.06.19 23:26:23

VIZUALIZ─éRI: 306

NOT─é: P─ârerile ╚Öi recomandarile din articol apar╚Ťin integral autorului (Victor tur); ├«n lipsa unor alte preciz─âri explicite, ele nu pot fi considerate recomand─âri sau contrarecomand─âri din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
AmFostAcolo.ro nu poate garanta calitatea, relevan╚Ťa, exactitatea, persisten╚Ťa ori conformitatea (cu astept─âri ╚Öi preferinte posibil particulare ale fiecarui cititor) impresiilor si recomand─ârilor din articole; deasemenea, responsabilitatea legal─â pentru afirma╚Ťiile f─âcute in articol revine integral ╚Öi in mod exclusiv autorului (cf "Termenilor ╚Öi conditiilor de folosire a site-ului"); AmFostAcolo.ro sau administratorii s─âi neput├ónd fi f─âcuti r─âspunz─âtori ├«n privinta corectitudinii ori efectelor de orice natur─â. 0
IMPORTANT: Eventualul drept la replic─â din partea proprietarilor este BINEVENIT, ├ÄNCURAJAT ╚Öi SALUTAT, fiind esen╚Ťial pentru formarea unei opinii ├«n c├ót mai complet─â cuno╚Ötin╚Ť─â de cauz─â. Proprietarii sau reprezentan╚Ťii unit─âtilor de cazare ├«╚Öi pot exercita dreptul la replic─â fie scriind un ECOU la acest articol, fie ini╚Ťiind un articol nou, cu titlul "Dreptul la replic─â".
De┼úine┼úi ori administra┼úi o unitate hotelier─â? AFA v─â ofer─â pachetul de promovare CONTACT AFI╚śEAZ─é [+]
Dac─â impresiile de mai sus v-au impresionat prin utilitate, calitate etc folosi╚Ťi linkurile de mai jos, prin care pute╚Ťi acorda articolului un BONUS ├«n Puncte de Mul╚Ťumire-Apreciere (PMA) articolului.

Pute╚Ťi VOTA acest articol:

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

ECOURI la acest articol [p─âreri; ├«ntreb─âri/solicit─âri adresate autorului etc]

[24.06.19 23:18:39]
┬╗ mesaj pers

@Victor tur: bun-venit ├«n comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mul┼úumim pentru impresii, te a┼čtept─âm ┼či cu alte recomand─âri din vacan┼úele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Te-am ruga s─â (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destina┼úii pe harta interactiv─â AFA. Ne po╚Ťi spune dac─â-i ok? (m─âre╚Öte zoom-ul c├ót e necesar, p├ón─â la afi╚Öarea la nivel de strad─â - dac─â-i posibil)

C├óteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult dec├ót binevenite ÔÇö at├ót ca ilustra┼úie a textului, c├ót ┼či ca informa┼úie util─â, ele fiind c─âutate, apreciate (┼či solicitate) de cititorii interesa┼úi ├«n aceast─â destina┼úie... Po┼úi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 41&ridAnt=94167

LINK AICI [click, apoi copia╚Ťi adresa din browser]
[24.06.19 23:36:49]
┬╗ mesaj pers

Articol selectat ca fiind ÔÇ×de interes editorial crescutÔÇŁ

ÔÇö (1) la momentul public─ârii, nu existau impresii recente ├«n rubrica curent─â;

(Eventualele voturi exprimate anterior selec┼úiei au fost ┬źconvertite┬╗ ├«n unele de 1300 PMA, respectiv 600 PMA)

LINK AICI [click, apoi copia╚Ťi adresa din browser]

Nu sunte╚Ťi autentificat/─â, nu pute╚Ťi scrie sau trimite ecouri

AVE╚ÜI cont pe AFA? ÔÇö v─â pute╚Ťi autentifica mai jos

Dac─â nu mai tine╚Ťi minte numele sau parola - folosi╚Ťi facilitatea "Recuperare date cont"

Nu ave╚Ťi cont pe sait? ÔÇö v─â pute╚Ťi crea rapid unul: click aici

• Jalnic (Aug.2015) - punctaj satisfactie: 4.65 (scris in 04.09.15 de florinrel din ARGES) - NU RECOMAND─é
  • Foarte frumos, odihnitor. (Aug.2014) - punctaj satisfactie: 9.75 (scris in 01.09.14 de smakcoco din PITESTI) - RECOMAND─é
  • Relaxant (Jul.2014) - punctaj satisfactie: 9.40 (scris in 06.08.14 de MarianAlex din PITESTI) - RECOMAND─é
  • ├Äncercati alt─â destina╚Ťie (Jul.2013) - punctaj satisfactie: 3.40 (scris in 29.05.14 de andreescovic din GAESTI) - NU RECOMAND─é
  • Odihna 100% (Jul.2013) - punctaj satisfactie: 9.12 (scris in 19.07.13 de camelia diaconu din PLOIESTI) - RECOMAND─é
  • Un pic cam scump... (Aug.2011) - punctaj satisfactie: 8.50 (scris in 23.08.11 de zsolt_tusnad din BRASOV) - RECOMAND─é
  • N.B.: Recomandarile eviden┼úiate (pe fond galben) apar┼úin unor autori cu statut de membru GOLD sau superior

• PUNCTE SATISFAC┼óIE MEDIE pentru acest obiectiv: 3.55

POZE ATA╚śATE ARTICOLULUI

Vezi eventual "Alte fotografii din aceast─â destina╚Ťie" (├«ncarcate de al╚Ťi utilizatori)

C─éUTARE
C─âuta╚Ťi un hotel, sau o sta╚Ťiune sau un user? Tasta╚Ťi primele 4-5-6 litere mai jos ╚Öi ap─âsa╚Ťi CAUT─é DESTINA╚ÜIE
╚śir de c─âutare
Pentru a c─âuta orice altceva, ├«n stilul ├«n care c─âuta┼úi cu Google, folosi╚Ťi c─âsuta de mai jos:

pagin─â generat─â in 0.078675031662 sec