Kaliakra Palace LTI Hotel

înscris/ă în 19.06.19
JUN-2018
240 eur

Kaliakra Palace

Citesc numai mesaje ce conțin multe dezamăgiri despre hotel Kaliacra.

Eu am fost acum 1 an si mi-a placut mult, il recomand...comparativ cu ce oferă litoralul Românesc...

ex:am fost acum 3 ani la un super hotel din Mangalia... 4*... pe plaja... la 4000 lei/7 nopti, all inclusive... nu ași merge in viața mea pe banii mei... norocul meu ca am fost pe banii instituției.

Asa ca hai sa fim corecți, bulgarii oferă destule ptr. ce prețuri au... sa ne fie rusine cu ce oferă ai nostrii care ne jagmanesc.

Asa ca dragi romani care doriți sa mergeți la Nisipurile de aur, hotel KALIACRA... aveți încredere ca o fa fie bine.

Sa aveți zile însorite!!

Impresii încărcate de Marci2008 in 20.06.2019 00:08:49

Validat / Publicat: 20.06.19 06:19:39

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: Excelsior

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Marci2008); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 2 voturi) nota2

[20.06.19 06:15:25]

@Marci2008: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 41&ridAnt=94061

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Kaliakra Palace LTI Hotel, NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: BUFFER CĂLĂTORIE]

Încărcând inițial impresiile la o rubrică de călătorie, rubrica de CAZARE (CAMERE) a fost nedisponibilă pentru notare. Te-aș ruga să indici o notă și pentru acest capitol - cazarea / camera - folosind linkul EDIT IMPRESII, afișat cu roșu mai sus și disponibil permanent la publicare (şi timp de 30 minute după aceasta).

Ulterior, poți scrie notele de la CAZARE şi sub formă de ECOU — le vom adăuga noi în caseta tehnică.