ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 17.06.2019

Extrem de nemulțumit
Extrem de nemulțumit

încărcat de pe telefon!

Hotel White Lagoon 4*

Un mare NU Hotel White Lagoon. Mancare proasta, servicii ingrozitoare, mizerie, dezorganizare.

Nici nu vreau sa ma gandesc la familiile care si-au luat bilete aici ptr un sejur intreg. Noi am stat 3 zile si parca nu se mai terminau.

Cu siguranta nu vom mai reveni aici!

Cazare: un apartament destul de mare, parter: living, chicineta si baie cu wc si chiuveta, iar sus 2 dormitoare cu o baie urat mirositoare. Aer conditionat in toate cele 3 camere (care nu functioneaza cand scoti cartela si iesi din camera) - am luat acest apartament ptr ca nu am mai gasit disponibil alt tip de camera ptr 2 adulti si 2 copii.

Restaurant: nou deschis, dar dezorganizare totala, lipsa de personal, nu gaseai tacamuri, daca ceream ceva fie eram ignorati, fie ni se aducea doar noua, fix ce/ cat ceream. Mancare: acceptabil, dar in niciun caz ptr un hotel de 4*

Plaja: mica, murdara.

Barul de pe plaja: 3 angajati: unul stergea pe jos, unul stergea tejgheaua si celalalt servea cu viteza melcului sau mergea in spate dupa marfa. Asadar, coada interminabila in soare de dimin pana seara. Te lipseai si beai apa din bagaj.

In Bulgaria nu voi mai reveni decat la Duni. Este singura statiune in care poti avea un concediu linistit, fara griji si fara sa iti para rau de banii dati.

Trimis de biancailinca in 17.06.19 15:33:41
Validat / Publicat: 17.06.19 16:59:29
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Duni

VIZUALIZĂRI: 2934 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (biancailinca); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[17.06.19 15:42:33]

@biancailinca: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 06&ridAnt=93996

i2Beb
[27.07.19 23:12:18]

@webmasterX biancailinca:: Sunt curios unde ai mai fost pana acum si ce mananci acasa daca mâncarea de la acest hotel nu este extraordinara.

Acesta este o impresie rau intenționată. Noi suntem la acest hotel si pot spune ca o sa revenim cu drag!

biancailincaAUTOR REVIEW
[28.07.19 10:28:16]

@i2Beb: am povestit doar experienta familiei mele. Noi am fost nemultumiti.

Despre mancare am spus ca a fost acceptabila, insa serviciile din restaurant au lasat de dorit. Probabil nu s au asteptat la atat de multi turisti in acea perioada si din acest motiv au fost subdimensionati ca personal.

In comentariul de mai sus am omis un aspect f important: in niciuna din cele 3 zile nu am avut apa rece. Ni s a spus pe un ton f nepoliticos (managerul de la receptie) ca din cauza caldurii nu este apa rece si ca asta e, sa ne multumim cu apa calda. E mai bine decat deloc.

Ma bucur daca lucrurile s au schimbat intre timp si totul este ok la acest hotel. Experienta noastra insa ne determina sa nu mai revenim.

Vacanta placuta si relaxanta tuturor!

Dorina29
[23.08.19 14:57:00]

Cred ca ati exagerat in rau toate: vorba celui de mai sus, unde ati fost pana acum? Mancarea e diversifcata, sunt si produse superioare, turisti sunt foarte multi, angajatii misuna printre mese, debaraseaza, matura firmituri, amabili, toleranti cu comportamentul degenerant al oaspetilor care lasa mesele pline cu farfurii incarcate, cu pahare pline, neconsumate... Pe plaja ocupa sezlonguri devreme, dar ei vin la 10... Chiar trebuie sa fii rau intentionat sa scrii negativ, sau sa fii o fire negativista, care nu te multumeste nimic!

biancailinca, Dorina29, i2Beb
Alte impresii din această RUBRICĂWhite Lagoon Hotel [Tuzlata]: