Casa Cornelia

înscris/ă în 06.06.19
JUN-2019
REGIM MASĂ fara masa

Am fost acolo

Am fost acolo, am sunat si rezervat pentru 4 nopti, la telefon mi s-a spus ca, camera o sa aiba balcon, ca are restaurant, in piscina va fi apa, dar nimic nu a fost adevarat.

Cand am ajuns pensiunea nu are tablita cu numele ei, am cautat o jumatate de ora, dupa aceia m-a intampinat o doamna care spunea ca este sora d-mnei Cornelia, ne-a aratat camera, era o camera intunecoasa, fara balcon si mirosea urat, in piscina nu era apa, iar restaurantul nu exista.

Proprietara face de mancare la comanda dar din cate am inteles nu este inregistrat asa ca aveti grija ce mancati.

Cand a ajuns doamna si i-am spus ca vrem factura pe cazare si ca vom manca la restaurant in oras s-a revoltat si efectiv ne-a dat afara, nu recomand si aveti grija ce vorbiti ca nimic nu este adevarat, feriti-va de dansa!!!

Impresii încărcate de jhony jhony in 06.06.2019 21:55:43

Validat / Publicat: 06.06.19 23:10:13

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (jhony jhony); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[06.06.19 23:08:32]

@jhony jhony: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- completările pot detalia condițiile de cazare întâlnite; gradul de mulțumire referitor la servicii, amabilitatea personalului; detalii referitoare la masă (dacă e cazul); cadrul natural; posibilități de acces în zonă șamd.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

• Un gust amar... (Aug.2017) - punctaj satisfactie: 7.20 (scris in 21.08.17 de k@t@ din BACAU) - NU RECOMANDĂ
  • Daca nu aveti mari pretentii, merita! (Jun.2017) - punctaj satisfactie: 9.25 (scris in 28.06.17 de savin512 din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Nu recomand... ! (Aug.2016) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 30.08.16 de mirelutz din BUCUREşTI)