Pensiunea Rock

TIP: TEAM-BUILDING
REGIM MASĂ DP
+ COPII: 15 -- varsta: 12 ani

Nu recomand

Am fost la pensiunea Rock cu un grup de elevi.

Aspecte pozitive: localizare la baza pârtiei de schi, liniște, aer curat.

Aspecte negative: personal arogant și duplicitar;

copiii au fost mereu verificați de patron care a întrat în camere;

pe site figurează ca au sauna însă în realitate nu ni s-a permis accesul, personal conflictual;

inițial ni s-a spus ca sunt camere cu 2 paturi însă camerele aveau 4 paturi iar apa în unele camere nu era suficient de caldă, șeful unității a motivat la plecarea noastră ca unele camere nu au fost curate si ca lipsește telecomanda lucru total fals.

Nu recomand!!!

Impresii încărcate de Ciprian 09 in 20.05.2019 21:41:48

Validat / Publicat: 20.05.19 23:01:27

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Rimetea, Zona Bran Moeciu
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Delta Dunării, Bucovina, Harghita

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Ciprian 09); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 0 PMA (std) nota1  &  2 PMA (din 2 voturi) nota2
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[20.05.19 22:57:17]

@Ciprian 09: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- completările pot detalia condițiile de cazare întâlnite; gradul de mulțumire referitor la servicii, amabilitatea personalului; detalii referitoare la masă (dacă e cazul); cadrul natural; posibilități de acces în zonă șamd.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

Conform regulamentului art. 14, secț. B

Articolele care descriu nunţi, botezuri, banchete, tabere, zile onomastice, revelioane, alte evenimente private — organizate, evident, în condiţii cu totul particulare — nu sunt acceptate în concurs = se publică fără PMA. În plus, articolele se publică FĂRĂ NOTE (notele nu sunt relevante pentru condiţii de cazare sau de servire a mesei etc din postura unui turist)

• Nu recomand deloc! (Jun.2016) - punctaj satisfactie: 2.81 (scris in 07.06.16 de Roxana123 din TIMIşOARA) - NU RECOMANDĂ
  • The Rock - tare ca stanca! (Aug.2015) - punctaj satisfactie: 9.70 (scris in 22.08.15 de danadin bacau din BACăU) - RECOMANDĂ