Grand Anzac Hotel

SEP-2017
REGIM MASĂ Md
_

Hoteluri Anzac și Grand Anzac

Bună, mare dreptate cu aceste hoteluri aceleași experiente proaste am avut (inundații, mutare la celalalt hotel parcare nașpa) și noi dar ne am învățat minte și acum mergem la Helen care este pe următoarea strada, nici nu se compara am primit și pachet cu mâncare și bautură la plecare plus suveniruri, va recomand sa încercați la următoarea vizita.

Păcat, pt ca în anii din urmă chiar ne plăcea sa mergem la ei, locatia fiind una de vis chiar lângă turnul cu ceas, ajungeai ușor la feribot și la terase, dar asta e.

Impresii încărcate de gabynegru in 11.05.2019 20:06:45

Validat / Publicat: 12.05.19 10:17:25

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Edirne, Istanbul, Canakale, Akay, Cesme, Antalya, Gore e, Urgup, Sirince...
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Bulgaria

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (gabynegru); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 0 PMA (std) nota1  &  3 PMA (din 3 voturi) nota2
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[12.05.19 10:15:33]

Nivelul redus de detaliere clasifică articolul sub pragul de publicare (sau undeva la limita lui). Din acest motiv, impresiile nu primesc PMA standard, alocate în mod obişnuit fiecărui articol încărcat pe sait [PMA standard = puncte de mulţumire-apreciere standard = din partea echipei administrative].

Sperăm să găseşti însă timp / disponibilitate pentru a completa un set minim de aspecte - referitoare, de exemplu, la camere, bucătărie & masă, alte facilităţi oferite de unitate; amabilitatea personalului; împrejurimi, drumul până acolo, etc - eventual un set minimal de fotografii din (mini) sejur, astfel încât să putem totuşi reda articolului "votul saitului" -- şi, implicit, posibilitatea de votare a lui de către ceilalţi membri.

Poţi folosi linkul EDIT IMPRESII (afişat cu roşu sub textul trimis), disponibil permanent până la validare şi timp de 30 de minute după aceea. Eventuale completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă).

- pentru a încărca fotografii din [mini]sejur: amfostacolo.ro/pic_addnew ... 96&ridAnt=93492

[12.05.19 10:17:08]

Daca doreşti, copiază textul de mai sus şi reincarcă-l - cu eventuale ajustări, completări etc - folosind linkul ADAUGĂ IMPRESII NOI

Publicitate    [21.05.19 14:50:39]

• Nu recomandam (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 2.50 (scris in 09.05.19 de MihaFlo din BRAşOV) - NU RECOMANDĂ
  • Hotel Anzac - niciodată aici! (Sep.2017) - punctaj satisfactie: 1.60 (scris in 12.09.17 de Dana1979 din PITEşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Nu recomand... (Aug.2016) - punctaj satisfactie: 1.75 (scris in 11.08.16 de savian din VALCEA) - NU RECOMANDĂ
  • Hotel curat si bun de tranzit (Jul.2016) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 23.07.16 de bogdan78 din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Alegere inspirata (Aug.2015) - punctaj satisfactie: 9.75 (scris in 13.09.15 de ana popa din JUD. ILFOV) - RECOMANDĂ
  • Bun pentru o noapte. (Jul.2014) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 03.08.14 de Lisa din MOLDOVA) - RECOMANDĂ
  • Hotel corect (Jul.2014) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 30.07.14 de bogdan78 din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ

pagină generată in 0.0805199146271 sec