Club Vila Bran

DIN Arad
înscris/ă în 23.08.11
MAY-2019
REGIM MASĂ fara masa

O vacanta plina de activitati

Anul acesta am fost in vacanta de 1 mai la Club Vila Bran! Complexul a fost plin, foarte multa lume peste tot, aglomeratie, galagie...

Am fost cazati la Vila 5, in partea de sus a complexului, vila a fost recent renovata. Camera foarte mare, totul nou, conditii bune, curatenie peste tot. Ce nu mi-a placut e ca mirosea tare a lavabil, zugraveala proaspata, am lasat mai mult geamurile deschise, desi am prins o perioada mai ploioasa si rece.

Activitatile pentru copiii au fost preferatele noastre. Toata ziua ne-am plimbat de la animale la loc de joaca, intalnire cu personajele pensiunii, teatru, sala de jocuri, piscina. O vacanta plina, am fost si la unul dintre concertele de la Restaurantul Stana. Preturile de la restaurant intr-adevar sunt cam mari, noi am mai mancat jos in Bran.

Intr-una din zile am fost in excursie la Plaiul Foii langa Zarnesti, am urcat la manastirea de acolo.

Vremea a fost foarte capricioasa, cu ploi zilnice.

A fost o vacanta plina de activitati si ne-am intors cu multe amintiri!

Impresii încărcate de inutiu in 11.05.2019 00:01:49

Validat / Publicat: 11.05.19 10:15:07

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (inutiu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

[11.05.19 10:14:57]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 79&ridAnt=93485