Grand Anzac Hotel

înscris/ă în 14.11.17
AUG-2018

Nu recomandam

Urmare de aici

La intoarcerea noastra de la Aquassis Didim (vezi impresii) am avut rezervare, pentru o noapte, la hotel Anzac unde am ajuns la ora 20 si am fost relocati (fara explicatii) la hotel Grand Anzac.

Masina am parcat-o in fata hotelului.

Camera pe care am primit-o era foarte mica, blocata in totalitate de cele 4 paturi de o persoana. Baia mica, mobilier vechi. Imaginea camerei noastre nu corespunde deloc cu pozele camerelor de pe booking (poate am fost noi mai ghinionisti).

O noapte a trecut repede si a urmat dimineata cu micul dejun sarac, ne-am limitat la branza cu rosii pentru ca mezelurile aratau uscate, invechite. La terminarea mesei am vrut sa bem apa si rezervorul de apa nu functiona, avand foarte putina apa in el. Am solicitat de trei ori apa la persoane diferite si in final au adus un rezervor plin cu o apa calda. Ne-am stins setea cu apa din bagajul nostru...

Nu recomandam hotelul nici macar pentru tranzit.

Vacante frumoase!

Impresii încărcate de MihaFlo in 09.05.2019 12:33:38

Validat / Publicat: 10.05.19 00:34:05

• A fost prima sa vizită/vacanţă în TURCIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (MihaFlo); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 4 voturi) nota2

[10.05.19 00:35:26]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 96&ridAnt=93451

Publicitate    [21.05.19 14:55:10]

• Hoteluri Anzac și Grand Anzac (Sep.2017) - punctaj satisfactie: 5.65 (scris in 11.05.19 de gabynegru din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Hotel Anzac - niciodată aici! (Sep.2017) - punctaj satisfactie: 1.60 (scris in 12.09.17 de Dana1979 din PITEşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Nu recomand... (Aug.2016) - punctaj satisfactie: 1.75 (scris in 11.08.16 de savian din VALCEA) - NU RECOMANDĂ
  • Hotel curat si bun de tranzit (Jul.2016) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 23.07.16 de bogdan78 din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Alegere inspirata (Aug.2015) - punctaj satisfactie: 9.75 (scris in 13.09.15 de ana popa din JUD. ILFOV) - RECOMANDĂ
  • Bun pentru o noapte. (Jul.2014) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 03.08.14 de Lisa din MOLDOVA) - RECOMANDĂ
  • Hotel corect (Jul.2014) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 30.07.14 de bogdan78 din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ