Unde mâncăm în Putna?

APR-2019
450 ron

Restaurant pensiune Mușatinii

Restaurant 0

pe data de 30.04.2019 am fost sa mananc la acest local, unde fetele de masa erau rupte, paharele pe care le-am primit 2 dintre ele au fost ciobite si pline de pete.

Mancarea 0, mancarea haiducilor sau cv de genu 40 lei = 1 carnat taiat in 2 bucatele, si 2 bucati de kaizer de la magazin doar astea erau considerate carne, ca restu era mamaliga si muraturi, pe cand o tochitura moldoveneasca la 22-24 lei avea mult mai mult decat am avut eu la 40.

Conducerea restaurantului nu a facut nimic in legatura cu asta, vor numai profit, nu au incercat sa aplaneze conflictul, raspunsul managerului a fost: "daca paharele sunt ciobite trebuia sa cereti altele" Acesta nu este raspuns de 4 stele, [...].

Voi posta pe toate paginile despre acest local imputit.

Impresii încărcate de .ioan. in 02.05.2019 09:45:09

Validat / Publicat: 02.05.19 10:41:48

• Alte destinații turistice prin care a fost: Anglia, Grecia, Italia, Germania, Olanda

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (.ioan.); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[02.05.19 10:41:32]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în Putna?, PUTNA" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: Pensiunea Muşatinii]

Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrici de tipul "Unde mâncăm în zona X (sau similare)"

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

pagină generată in 0.0741288661957 sec