Pensiunea ''Nu mă uita'' [Sălişte]

înscris/ă în 01.05.19
APR-2019
+ COPII: 4 -- varsta: 10 9 8 6

Rușine proprietarilor

Am mers de paste 2019 la acesta pensiune... Am plătit ptr 4 zile dar după 2 le-am spus proprietarilor ca plecam... De scârbă...

O camera cu mobilier f vechi și miros de praf... Televizoare atat în camera cât și în bucătărie piese de muzeu după timpul răposatului... Cel din bucătărie minuscul...

micul dejun costa aparte 200 lei /persoana... Ca la pușcărie ceai... Pâine cu unt și gen de prune... Același în fiecare zi...

Va recomand mergeți oriunde dar aici nu... Repet... Rușine...

Factura nu vedeți...

Jegul e la ordinea zilei...

După ce le-am spus ca plecam ne-au lăsat pe frig cu copii și nici banii nu i-am mai văzut înapoi de la ziua care nu am mai stat... am dat 120 +80 micul dejun...

Preț de hotel dar... Condiții 000000

Impresii încărcate de Aurnel in 01.05.2019 00:48:47

Validat / Publicat: 01.05.19 10:06:43

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Aurnel); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[01.05.19 10:05:33]

@Aurnel: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 17&ridAnt=93264

• O pensiune primitoare (Oct.2014) - punctaj satisfactie: 9.70 (scris in 18.12.14 de Ioana_Ioana din TâRGU MUREș) - RECOMANDĂ