ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.03.2019
DE roth
ÎNSCRIS: 04.11.10

SECRET BUNNY 2019

Salutare @all

Proaspeti veniti de la evenimentul anului, intalnirea de la Baile Herculane, cu amintiri vii si puternice, care mai de care mai frumoase, va indrept atentia catre un alt eveniment marca @AFA devenit traditie: Secret Bunny 2019 impreuna cu campania umanitara aferenta.

Ma gandesc ca in aceasta primavara sa ne indreptam bucuria de a darui tot catre cele 2 fetite cu diabet, cea din Bucuresti a depus dosarul pentru fluturas, adica senzori insa treburile sunt la inceput si demarajul e mai greu. Imi doresc ca din iarna sa privim catre copii care vor la scoala si au posibilitati reduse, asta este insa alta poveste.

Deci...

Start inscrieri si donatii, pasii sunt aceeasi:

va exprimati dorinta, aici, sa fie cu martori :)

trimiteti PM cu datele de contact

nume si prenume, adresa completa, telefon, (mai nou si posta cete nr de tel), iar pentru doritorii de donatii va rog sa imi cereti contul fie cu PM, fie pe sms sau wp, il dau cu mare drag

cu multa inspiratie, bucurie si ceva info utile pentru cei care nu stiu inca ce si cum plecati la cumparaturi de... daruri

stabilesc pentru data de 10 aprilie tragerea la sorti si trimiterea de PM-uri cu datele celui catre care va indreptati atentia/inspiratia si de ce nu bucuria de a darui.

ramane secret, doar de iepuras stiut, de la cine veti primii, asta pentru a marii suspansul!

dupa primirea cadoului, in functie de cat de cuminti ati fost, nu e alt criteriu :) sa ma credeti pe cuvant de onoare, va astept aici pe fir sa impartasim poze, pareri si bucurii

pentru senzori am de la Craciun ramasa suma de 830 ron, suma cu care deschid pusculita si mergem mai departe.

Va rog cereti informatii, sunt in zona si va ajut cu tot ce stiu/pot

Trimis de roth in 21.03.19 21:57:10
Validat / Publicat: 22.03.19 08:19:07

VIZUALIZĂRI: 2451 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

P05 Si gustoase si utile... Multumim mult Mishu, te sarutam cu drag, Iulian si Nina!
Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE?

ECOURI la acest articol - pg. 1 / 4

se afișează ecourile [1 - 30] din total 113
[21.03.19 22:12:32]

sold

830 ron

lista este deschisa

[22.03.19 08:41:39]

@roth: Așa ceva nu se ratează, deci si Iepuraș dar si fapte bune. Mulțumim de implicare.

[22.03.19 09:19:41]

@roth: Start vot. Mai departe stii singura! Contul e acelasi? Ca vreau sa pun deja!

Sa topaie urechiatii, deci!

Adresa e cea de la munca si o mai ai, cred! Oricum ti-o voi scrie iar.

indiralisa_26
[22.03.19 09:28:23]

@roth: Buna, ma inscriu si la Secret Bunny si la fapte bune.

iulian68
[22.03.19 09:31:28]

Sarut mana, si eu ma inscriu la ambele! ????

P. S. Multumesc Zozo pentru informatie! ????

[22.03.19 09:47:19]

@iulian68: Cu drag! Dar... tu ai vrut-o!

[22.03.19 11:02:46]

O sa trimit contul celor care nu sunt din zona pentru ca BT ia comision si e pacat sa las iar 100 sau mai mult la banca

Cei cu care ma pot vedea o sa va rog sa imi dati personal

Multumesc

Ne auzim

[22.03.19 11:11:47]

@roth: Si mai bine! Chiar mult mai bine!

[22.03.19 13:36:10]

pt Iepiras

pt senzori

ungureanica
[22.03.19 19:24:02]

Mă înscriu și eu la ambele. O seara faină!

alinafulg
[22.03.19 20:28:54]

@roth: Si eu mă inscriu la ambele!

[23.03.19 12:37:05]

@alinafulg: notat

@ungureanica: notat

mihaelavoicu
[23.03.19 18:33:42]

Bună, @roth! Eu am activitate pe sait, de un an și jumătate. Din 115 rev-uri scrise am acumulat în jur de 3.500.000 pma. Puțin pentru munca depusă, dar, dacă se poate, aș dona această muncă scopului vostru caritabil. La concursul săptămânal am renunțat după prima săptămână de la lansare. Acele drepturi vi le-aș dona vouă, dacă se poate.

Vă îmbrățișez cu drag!

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
[23.03.19 20:10:38]

@mihaelavoicu: Multumim de gest si gand, regulile jocului sunt unice si pentru toata lumea aceleasi. Asa a fost si asa va fi.

Vacante minunate

indiralisa_26
[23.03.19 22:07:04]

@mihaelavoicu: Buna, pct acumulate sunt virtuale ele nu se pot converti in bani. Aici oamenii scriu din pură plăcere (sau așa ar trebui) nu pentru alte foloase. Daca dorești sa îmbrățișezi cauza prezentată pe site încearcă sa transferi o suma in contul deschis de @roth. Asta ar ajuta! Numai bine!

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][3 voturi]
nicole33
[24.03.19 11:02:10]

@roth:

Mă înscriu şi eu la campanie, nu şi la iepuraş, deoarece voi fi plecată din ţară.

Dacă ne vedem peste două săptămâni, îţi dau banii atunci, dacă nu îi trimit prin Zozo.

adrianbogdan
[24.03.19 12:10:19]

Cami tot ca si Nicole ma inscriu si eu la campanie, vedem noi cum facem concret cu banii.

Succes!

Mika
[24.03.19 16:22:16]

Mă inscriu si eu la amândoua.

[24.03.19 17:33:55]

@urjeanclaudiu, @nicol363, @mika, @adrianbogdan retinut pt fiecare solicitarea facuta

Testosu'
[25.03.19 09:48:58]

@roth: ma inscriu si eu doar la campanie, fara iepurila.

[25.03.19 13:40:06]

@nicole33

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][2 voturi]
DOINITA
[25.03.19 20:43:29]

Ma inscriu si eu si la urechiat si la senzori. Multumesc, Camelia!

[26.03.19 08:23:42]

@DOINITA: notat

[27.03.19 11:34:51]

Si eu ma inscriu la amandoua, cu toate ca am pornit si desfasor si campaniile mele de paste!

Cat despre restul de discutii, acestea nu fac obiectul acestei postari, deci hai sa nu mai "ingreunam" firul cu suparari si neintelegeri!

DOINITA
[27.03.19 14:24:40]

@indiralisa_26: Nu cred că există cineva căruia i s-a impus să scrie. Toți scriem pentru că ne dorim, pentru că ne face plăcere să împărțim cu alții impresiile din călătorii. Recompensele nu suntem obligatorii! Eu, nu am știut că pot primi ceva, doar foarte târziu am aflat și atunci am primit un set de doua autocolante cu"AFA". A fost foarte plăcut!

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][5 voturi]
[27.03.19 14:28:32]

@DOINITA: Si eu am castigat autocolante pentru masina... doar ca nu am masina !

[27.03.19 14:32:07]

@vulpe mihaela: masina am eu, asa ca le daruiesti mai departe, de Iepuras binenteles

[27.03.19 14:33:41]

@roth: Doar daca le vrei cu tot cu biroul pe care le-am lipit !!!

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]
traian.leuca †
[27.03.19 19:20:03]

@vulpe mihaela: Să te prezinţi cu ele la băiatu' la preconizata miniîntâlnire AFA de la Bordeni.

[27.03.19 19:21:22]

@traian. leuca:???

18 utilizatori sunt abonaţi la urmărirea acestui fir de discuţie (primesc instiinţări la adăugarea unui ecou):
adrianbogdan, alinafulg, andreea_c, DOINITA, Floria, hlli, indiralisa_26, ioana74, iulian68, liviu49, mihaelavoicu, Mika, mishu, roth, Testosu', ungureanica, vulpe mihaela, Zoazore
Alte articole din această RUBRICĂInițiative de suflet AmFostAcolo: