Armatti Hotel

FEB-2019
REGIM MASĂ md
238 eur

Hotel Armatti Brasov, o dezamagire totala

Am mai fost aici acum 3 ani, era totul nou si ingrijit.

Anul acesta am fost cazati la 110. Incalzirea uruia ingrozitor, aerisirea la baie nu era bine facuta si doamnele de la curatenie bagasera in gaura cheii de la baie hartie igienica, clantele ruginite, peretii cu mizerie, perdeaua imputita, mobilierul rupt... si toate acestea la 342ron pe noapte.

Am folosit prosoapele la sters si a ramas pe ele vopsea de par. Desi le-am spalat eu ne-au fost vandute cu 56 ron (2 prosoape mici).

Dimineata la micul dejun, doamnele se ciondaneau intre ele.

Si problema pe care am mai gasit-o la cineva aici pe site, mi s-au luat banii din cont cu 10 zile inainte, fara acordul meu.

Acolo am platit cu card de vacanta, iar banii luati din cont nu au aparut nici acum dupa 2 saptamani.

In rest totul a fost minunat.

Pentru a demonstra toate aceste lucruri am facturi si poze.

Impresii încărcate de elenarodica in 11.03.2019 18:50:41

Validat / Publicat: 11.03.19 20:20:33

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (elenarodica); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[11.03.19 20:20:11]

@elenarodica: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 32&ridAnt=92722

• Hotel bun, pozitie excelenta (Oct.2014) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 16.10.14 de danvoiculet din BUCURESTI) - RECOMANDĂ