Diana Hotel

Avatar mosupescaru
înscris/ă în 25.02.19
FEB-2019

Dezastru / management / turism românesc

Eee, nu pot cuprinde în cuvinte tot ceea ce se poate relata despre condițiile de la Resortul Diana baile herculane

Sa va fie rușine, eu unul nu as accepta sa lucrez in asemenea loc cu asemenea conditii

La 230 ron pe camera cu mic dejun am primit o camera cu o baie vai mama ei, care cadita de duș nu a putut fi folosită de imputita si ruginită ce era

Usa la balcon sufla vantul pri ea de nu am putut sa dormim de suieratul care il facea

Am primit o saltea care o gaseam la ghena de gunoi, am facut si sesizare la receptie si au schimbat-o

O mocheta veche si rupta in tot hotelul de trei mari stele

Acum e tare; la SPA, 😫 e o mare baltoaca, acolo ne-am si spalat la dusurile alea infecte, un aer de nerespirat, usa daca se poate spune așa, de la SPA, era rupta si a cazut, jos efectiv, faianta caxuta pe langa toc etc

A si JACUZIIIII, oooo e de belea, cei care au fist stiu ce mizerie e acel Jacuzii, care era pornit de un nenea instalatorul cand si cat vroia el

Sunt prea multe mizerii de povestit din acext Resortî, încât, eu zic doar atat: rușine, rușine

O mizerie de 3 stele

Astia au distrus turismul si il distrug in continuare pe banii nostrii

In viata mea nu mai calc pe acolo

Impresii încărcate de mosupescaru in 25.02.2019 21:36:05

Validat / Publicat: 26.02.19 08:19:26

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: In multe zone la fel de praf

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (mosupescaru); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4950 PMA (din 8 voturi) nota2

[26.02.19 08:16:38]

@mosupescaru: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 74&ridAnt=92602

- resita2009
[02.03.19 18:29:57]

Eu de anii de zile va tot spun aici, pe am fost acolo eviati Baile Herculane... fugiti cat puteti de infectia din HERCULANE.

Sunt la cca 100 km de Baile Herculane dar mi-as face un concediu aici nici platit deoarece stiu cum arata statiunea si hotelurile (in afara de 2-3 hoteluri si alea destul de scumpe) nu gasesti nimic aici... totul este de pe vremea lui ceausescu dar la preturi de occident.