Unde mâncăm în zona Turda?

18.02.2019
DIN Târgu Jiu
înscris/ă în 07.08.12
DEC-2018

încărcat de pe telefon!Restaurant Dana

Restaurant Dana

Urmare de aici

Fiind in tranzit, am decis sa luam pranzul la restaurant Dana din Turda.

Localul este usor accesibil, aproape de Piata Romana, langa sensul giratoriu (intersectia drumurilor Cluj - Alba Iulia - Tg Mures), aproape de autogara. Se afla deasupra cofetariei cu acelasi nume.

Noi am fost duminica si era foarte aglomerat. Neavand rezervare am fost foarte multumiti ca am gasit masa libera. Imediat ce plecau unii clienti, veneau altii. Localul este mic, dar intim, modern, foarte curat (inclusiv la baie), muzica ambientala placuta, cu personal amabil si foarte prompt. Fiind foarte aglomerat, ne- am speriat ca vom astepta foarte mult dupa comanda, dar am fost foarte surprisi ca a venit foarte repede.

Meniul este foarte diversificat si ne- a placut foarte mult faptul ca am avut de unde alege preparate vegetariene. Meniu este afisat si pe site. Portiile au fost suficiente, iar mancarea foarte gustoasa. Preturile sunt rezonabile. Asta explica de ce este atat de solicitat.

In timpul saptamanii servesc si meniul zilei.

S- a putut plati fara probleme cu cardul si s-a emis bon fiscal.

Categoric vom reveni!

Impresii încărcate de danutza_ang in 18.02.2019 20:59:26

Validat / Publicat: 19.02.19 11:36:33

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (danutza_ang); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4050 PMA (din 7 voturi) nota2

pagină generată in 0.0824201107025 sec