Palace Hotel

Avatar Ana1985
înscris/ă în 10.02.19
FEB-2019
REGIM MASĂ Md

Nu irositi banii pe acest hotel!!!

Am fost cazați la Palace hotel in Sinaia 5 nopti... mare greșeală...

În prima seara la ora 21:50 am mers la hotelul restaurantului si nu ne-a bagat nimeni in seama 30 de minute... copilului fiindu-i foarte foame...

Am mers la ei la bucătărie sa ii intreb daca cineva ne ajuta si sau uitat la mine și apoi fiecare si-a vazut de treaba lui in continuare... În bucătărie fiind 5-6 persoane /ospătari... Am plecat pana la urma văzând aceasta nepăsare.

Într-o zi am plecat la pârtie dimineata după micul dejun și ne-am intors la ora 20 cu ușile la balcon larg deschise... mentionez ca balconul este comun cu alte 2 camere... noi având haine, bijuterii, bani în camera, sa nu mai vorbim ca am stat îmbrăcați 2-3 ore ca pe pârtie ca nu mai puteam de frig...

Am sunat la receptie sa intreb cum au putut sa lase ușile deschise atata timp la camera si daca au sa ne dea o aeroterma ceva si mi-a răspuns un domn de la receptie foarte linistit ca nu stie si poate a bătut vântul... Doamne fereste, asa ceva nu am mai intalnit vântul sa deschida 2 randuri de usi...

Sa nu mai vorbim de micul dejun, curățenie la bucătărie lasa mult de dorit... oribil... niște nepăsători și aerieni!!! +

Impresii încărcate de Ana1985 in 10.02.2019 23:14:15

Validat / Publicat: 11.02.19 10:49:12

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Ana1985); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[11.02.19 10:48:59]

@Ana1985: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 62&ridAnt=92356

• Dezastru si jecmaneala pe fata (Jun.2018) - punctaj satisfactie: 1.65 (scris in 08.06.18 de costy ung din BUZăU) - NU RECOMANDĂ
  • Nu merită să mergeţi (Nov.2017) - punctaj satisfactie: 4.40 (scris in 01.12.17 de Tori din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Dezamagire (Jul.2017) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 12.08.17 de Bisu din BUCURESTI)
  • Lipsa de politete la receptie (Feb.2017) - punctaj satisfactie: 7.35 (scris in 08.02.17 de Adrian RR din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Nuuuuu recomand (Aug.2015) - punctaj satisfactie: 4.25 (scris in 15.08.15 de grioso din ARAD) - NU RECOMANDĂ
  • Cosmar (Jul.2015) - punctaj satisfactie: 3.00 (scris in 18.07.15 de ionutz din RM VALCEA) - NU RECOMANDĂ
  • Mai bine vis-a-vis decat aci! (May.2015) - punctaj satisfactie: 8.25 (scris in 21.05.15 de savin512 din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ