Kasimir Resort Hotel

înscris/ă în 10.02.19
FEB-2019
+ COPII: 1 -- varsta: 13ani

Evitati acest hotel

Wi-Fi foarte slab, cel mai slab pe care l-am intanit vreodata la hotel, cu mari intreruperi. In primele 24 de ore de fapt aproape de loc.

Nu se asigura parcare. Chiar daca pe booking se specifica parcare gratuita in momentul cand ai aplicat pentru rezervare si ti-ai asumat plata de 50% daca te razgandesti, in momentul in care ceri listarea rezervari se specifica ca nu se asigura parcarea.

Eu am avut noroc cu parcarea deoarece am ajuns luni si am reusit sa gasesc un singur loc de parcare pe care nu am riscat sa-l mai parasesc pana sambata cand am plecat

Curatenia superficiala. Curatenie zilnica la ore total neadecvate doar ca sa te deranjeze, de maxim trei minute in care invarte mopul doar in vestibul, uita sa puna hartia igienica si nici nu verifica sapunul lichid din baie.

Accepta animale (caine) care latra la doua noaptea pe hol.

In fiecare seara doua intreruperi scurte de curent (una dupa alta nu gasesc o explicatie)

Piscina contra cost.

Personalul de la receptie nepasator. Am solicitat cu o zi inainte la o domnisoara de la receptie, de a se accepta un chek-out intarziat cu una sau doua ore si dupa o asa zisa presupusa verificare de 30 de secunde mi s-a raspuns ca nu este posibil deoarece are alti vizitator care trebuie sa ocupe acel apartament. Am verificat pe booking imediat dupa aceea inclusiv in a doua seara cand am ajuns acasa si inca sunt disponibile pentru rezervare trei apartamente exact in aceeasi configuratie.

Impresii încărcate de Angel13 in 10.02.2019 09:24:35

Validat / Publicat: 10.02.19 12:34:25

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în UCRAINA. A mai fost în/la: Chaban Aparthotel
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Toata Europa, Egipt, Kenia, Tanzania, India

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Angel13); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2600 PMA (din 2 voturi) nota2

[10.02.19 12:33:46]

@Angel13: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mutat în rubrica "Kasimir Resort Hotel, BUKOVEL" (nou-creată pe sait)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 61&ridAnt=92336

[10.02.19 14:41:03]

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

[10.02.19 18:26:45]

Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs solicitării de a încărca fotografii.

Vezi fotografiile în versiunea ptr telefon sau tabletă

[2] foto. Click pe poze pentru a le mări

P01 [FEB-2019] Imagine de asamblu a hotelului Kasimir -- foto by <b>Angel13</b> [uploaded 10.02.19] <span style="color:teal"><b>nevotabilă</b></span> - <span class="allrVotedi" id="av1053364">Foto VOTATĂ de mine!</span><div class="delVotI" id="sv1053364"><a href="/pma_sterge_vot.php?vid=&fid=1053364">Şterge vot</a></div>Foto VOTATĂ de mine!
P01 [FEB-2019] Imagine de asamblu a hotelului Kasimir
foto Angel13 [10.02.19] nevotabilă
# [50 PMA, +BONUS]

P02 [FEB-2019]  -- foto by <b>Angel13</b> [uploaded 10.02.19] <span style="color:teal"><b>nevotabilă</b></span> - <span class="allrVotedi" id="av1053369">Foto VOTATĂ de mine!</span><div class="delVotI" id="sv1053369"><a href="/pma_sterge_vot.php?vid=&fid=1053369">Şterge vot</a></div>Foto VOTATĂ de mine!
P02 [FEB-2019]
foto Angel13 [10.02.19] nevotabilă