91914

JAN-2019
1950
+ COPII: 4 -- varsta: 8,12,14,10

Nu recomand!!!

Am fost cazați la Vila Daniel 3 familii Pt un weeekend de 2 nopți. Am luat 2 apartamente si o camera dubla. Am ajuns, am achitat cazarea și n-i s-au repartizat camerele.

Vila este foarte aproape de partia noua.

Ne așteptăm sa fim cazați la camere cu perete de sticla, așa cum erau pozele de pe site, dar n-i s-a răspuns ca aceste camere sunt rezervate din Iulie 2018 și sunt doar doua🤨

De cum am intrat in camere am observat praful de pe noptiere, cearceafurile aveau un miros urat, patul era rupt și ne-a adus un o bucata de lemn de foc, pe care unchiul meu a băgat-o sub pat ca sa susțină salteaua, apa de la duș s-a scurs in camera pe sub pragul de la baie, dar ca rezolvare ne-au adus o cârpa sa punem pe jos.

Noptea s-a oprit calduraaaaa🙄🥺

Urmatoare dimineața la micul dejun am mâncat 10 feliuțe de salam, 1 felie foarte subțire de rosie, 3 feliuțe de castravete și 1 buc de brânza cât un deget.

La întrebarea mea dacă nu se face omleta, am primit răspunsul... nu a ajuns mașina cu marfa.

La prețul pe care l-am plătit la cazare, ma așteptăm sa fie măcar 2 stele🤦‍♀️

Sincer... cazare nu este nici pe departe așa cum arată pe site și nu as mai repeta experiența.

Impresii încărcate de Adriana1984 in 12.01.2019 10:48:46

Validat / Publicat: 12.01.19 12:53:58

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Brașov

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Adriana1984); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[12.01.19 12:52:42]

@Adriana1984: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

[12.01.19 12:53:09]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 40&ridAnt=91914