Villa Morfeas (unitate neclasificată)

04.01.2019
Avatar colonel1
DIN Galaţi
înscris/ă în 07.07.18
SEP-2017
REGIM MASĂ FARA MASA
60 euro/ noapte--360 eoro

Un sejur linistit in THASSOS

buna ziua, am sa descriu sejurul nostru, 4 persoane in THASSOS, la vila Morfeas.

Locatia am descoperit-o singur, este la 1 km distanta de capitala insulei, si mi-a placut ca era la malul marii, si intr-o zona destul de linistita. am luat legatura direct cu propietarul, am achitat un avans relativ mic, si am asteptat vacanta.

Asadar, la inceputul lui septembrie am ajuns, eram asteptati de patron, am luat o camera cu chicineta, dotata cu tot ce trebuie pt self-catering si una fara.

Totul a fost asa cum am sperat, zona f linistita, cu plaja superba, nisip fin si intrare lina in mare, la 25m distanta, practic in curtea vilelor, ca o plaja privata pt cei de la vilele noastre, si un minihotel alaturat, unde cu doar 6 euro la barul plajei primeai doua ness-frappe, doua sticle de apa plata, si doua sezlonguri cu umbrela aferenta pt toata ziua.

vilele au si teren de joaca amenajat pt copii, sunt f. curate, zilnic se face curatenia camerelor.

recomand cu caldura aceasta locatie pt familii cu copii, sau fara, care doresc o cazare linistita si aproape de plaja.

Impresii încărcate de colonel1 in 04.01.2019 15:48:54

Validat / Publicat: 04.01.19 16:32:07

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA. A mai fost în/la: halkidiki, hotel ADRIANI BLUE

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (colonel1); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 5 voturi) nota2

[04.01.19 16:31:00]

Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs invitației de a scrie propriul set de impresii din această vacanță.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 77&ridAnt=91776

Publicitate    [17.07.19 12:37:20]

• Septembrie in Thassos (Sep.2018) - punctaj satisfactie: 9.75 (scris in 23.09.18 de alar din TâRGOVIșTE) - RECOMANDĂ
  • Cazare frumoasa langa Limenas (Jul.2014) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 13.07.15 de Doris77 din PLOIEşTIORI [PH]) - RECOMANDĂ