Decebal Hotel

TIP: SINGLE
REGIM MASĂ Fara masa
165lei

Dezamagit

Am fost la acest hotel si cu parere de rau vreau sa va zic ca am fost foarte dezamagit, nu voi mai merge vreodata la acest hotel.

Am ajuns la receptie, doamna receptionera era nervoasa ca tocmai avea 3 grupuri de copii care vroiau cazare si era agitatie pe holul hotelului, am inteles asta, am asteptat 30 de minute sa mi se dea cheia camerei.

Ajuns in camera constat ca televizorul nu era functional, fiind luna decembrie aveam nevoie de caldura in camera dar era foarte frig, apa de la chiuveta toaletei am constatat ca tb sa astepti 2 minute ca sa poti sa te speli pt ca la inceput era de culoare neagra.

Constatand toate aceste probleme, pt ca am platit bani pe camera si nu pot sta in orice conditii, am fost la receptionera si am rugat-o sa mi se schimbe camera. Mi s-a zis sa astept 2 minute sa vada ce camere are libere si la un moment dat doamna receptionera fara sa isi dea seama ce scoate pe gura spune "bagami-as... nu pot sa va zic ce... Va jur ca daca nu as fi fost obosit si as fi cunoscut orasul Bacau, m-as fi dus la alt hotel, dar neavand ce face am zis sa o las asa...

Mi se da cheia de la o alta camera, doamna chiar dupa injuratura fiind cu zambetul pe buze...

Ma duc in noua camera si in afara faptului ca acum televizorul functiona in rest problemele erau la fel, foarte frig (am dormit cu pantalonii de oras), apa chiuvetei avea aceiasi culoare neagra...

Pt cei care aveti de gand sa mergeti la acest hotel, ganditi-va daca merita sa treceti prin aceste probleme!

Impresii încărcate de Codrinn in 31.12.2018 20:48:26

Validat / Publicat: 01.01.19 09:36:29

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: De obicei calatoresc foarte mult si da, am mai fost cazat la hoteluri dar am fost foarte multumit, spre deosebire de hotelul Decebal care m-a dezamagit

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Codrinn); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[01.01.19 09:36:07]

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 06&ridAnt=91694

• Foarte bine (Oct.2014) - punctaj satisfactie: 9.62 (scris in 16.01.15 de StevenWhite din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ

pagină generată in 0.071445941925 sec