ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.11.2018
NOV-2018

încărcat de pe telefon!
TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Sejur relaxant

Am fost și eu la acest Complex Tiristic! Personalul este foarte amabil, profesionist, camera curată.

Amplasare excelenta, foarte aproape de partia de ski. Priveliste superba. Loc de parcare. Caldura in camera. Wifi ok. Mancare buna.

In lenatura cu personalul este foarte cinstit, mi-am uitat geanta in bar seara iar a doua zi la micul dejun mi-a fost returnat!

Priveliștea este absolut minunata, am avut camera cu vedere la pârtie!

Complexul are in forare și un părculeț de copii, o terasa mare și o parcare destul de mare!

Recomand acest complex cu mare drag!

Trimis de Maria07 in 21.11.18 21:40:06
Validat / Publicat: 22.11.18 08:18:41
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în PĂLTINIȘ [SB].

VIZUALIZĂRI: 478 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Maria07); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 Recomand cu mare încredere acest Complex
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

[22.11.18 08:18:28]

@Maria07: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Zoazore
    [22.11.18 15:40:37]

@Maria07: M-a distrat teribil articolul tau!

Am fost și eu la acest Complex Tiristic!

= zau? E pentru tiristi?

In lenatura cu personalul este foarte cinstit

= ce e lenatura? Lentoare? Lene?

Complexul are in forare și un părculeț de copii

= Si zi, foreaza parculete?

nicole33
    [22.11.18 21:07:28]

@Zoazore:

= zau? E pentru tiristi?

Tot ce se poate

La ce camere mici are minunata pensiune, nemaivorbind de băile minuscule, cine crezi că s-ar caza acolo?

Nasshu
    [22.11.18 21:25:43]

Fetelor, review-ul este scris pe dispozitiv mobil, este evidentă asocierea de taste!

Și mie, de multe ori, ''butucele'' îmi joacă feste, motiv pentru care nu scriu nimic fără tastatură (mare)!

Depinde mult ce setări are la tastatură/tel etc... dar vă plictiseați pesemne

@nicole33:

de unde știi cât de mici sunt sau ce condiții sunt acolo?!

Ai fost acolo?! sau ai descoperit vreo aplicație pe telefon care măsoară camera/baia din poze?!

cine crezi că s-ar caza acolo?

Eu unul m-aș caza, apoi mi-aș da cu părerea!

nicole33
    [22.11.18 22:12:06]

@Nasshu:

Eu unul m-aș caza, apoi mi-aș da cu părerea!

Eu nu sunt dispusă să-mi bat joc de banii mei şi nici de timpul meu.

Dacă din poze un loc nu-mi place, din comentarii nu-mi inspiră încredere, clar nu voi merge acolo pentru a mă convinge că aşa este.

Nasshu
    [22.11.18 23:12:52]

@nicole33:

Eu nu sunt dispusă să-mi bat joc de banii mei şi nici de timpul meu.

E treaba ta și problema (tot a) ta! Evident că nu ai ce căuta acolo, nu schiezi, camere sunt mici... etc! NU e UUUALL-in! E frig, etc!

[23.11.18 06:33:35]

La câtă "cerneală" a curs pe aici despre "minunata pensiune" chiar nu e cazul sa o mai pomenim. Ii facem reclamă gratuit. Cat despre autoarea articolului facem pariu ca nu mai intra pe sait "never"? Asa sunt cei care scriu despre aceasta pensiune: se inscriu, in aceeasi zi sau in urmatoatea scriu laudativ despre ea si de atunci nici macar nu mai intra pe aici. Si de unde stiu eu ca autoarea a fost acolo? Dintr-o poza de pe strada?

[23.11.18 10:15:59]

Îmi pare rău sa dezamăgesc acest comentariu dar am fost acolo și pentru toți cei curioși intru, citesc mesajele, după cum se vede răspund la ele!

Îmi cer scuze pentru cele câteva greșeli apărute in scriere din cauza dicționarului de la telefon... îmi pare rău ca nu am mai multe poze deoarece nu am făcut eu prea multe... dar promit ca voi lua pozele de la colegi și le voi Adauga pentru a nu mai exista discuții ca nu am fost acolo sau alte lucruri!

In plus este vorba de punctul meu de vedere, mie mi-a plăcut... nu trebuie sa va placa tuturor! Suntem oameni și părerile sunt împărțite!

[23.11.18 10:19:18]

Nu mi s-au părut atât de mici, am stat la camera 11 din cabana Alpina! Am avut colegi care au stat in cealaltă parte la Casi și au avut geam in tavan și li s-a părut extrem de frumos fără sa aibă discuții sau comentarii ca au fost camerele mici sau băile mici...

[23.11.18 11:51:08]

@Maria07: ok, de acord cu tine! Sper insa sa ramai alaturi de noi si sa continui sa scrii! Si nu ma judeca gresit, daca vei consulta casutele majoritatii celor care au scris vei vedea ca a fost primul si ultimul articol postat de ei... ????

[23.11.18 12:08:45]

Voi scrie și de azi înainte deoarece mâine din nou voi pleca in zona aceea doar ca din păcate la acest complex turistic nu mai exista locuri de cazare și voi fi cazata in alta parte! Sa aveți o zi minunata și nu va mai supărați pe părerile altora! Aici fiecare își spune punctul de vedere nimic altceva!

[23.11.18 14:07:09]

@Maria07: Corect, ai dreptate! Doar ca nu m-am suparat nicicum! ???? Drumuri bune si calatorii frumoase!

[23.11.18 15:53:00]

Mulțumesc lafel! ????