Roman Hotel

AUG-2018
REGIM MASĂ FARA MASA
aproximativ 400 euro/1700 lei

Mașină lovită în parcarea Hotel Roman

Am fost cazați la Hotel Roman in august si am plecat foarte dezamagiti. Intr-o seara cand ne-am intors din excursie am găsit masina lovită în mai multe locuri desi era parcata in curtea hotelului. Nimeni nu a vrut sa ne dea explicatii, am fost tratați cu aroganță si dispret de catre receptioner, patronul nu a binevoit sa stea de vorba cu noi. Desi existau camere de filmat in parcare nu ne-au permis sa vedem ce s-a intamplat.

De asemenea pretul la cazare a fost mai mare decât oferta primită pe maill. Pretul nu este afisat la receptie.

Impresii încărcate de Doina Morosan in 07.11.2018 04:31:10

Validat / Publicat: 07.11.18 08:29:20

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Sucevita, Felix, Brașov, Covasna, Mamaia.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Italia, Franta

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Doina Morosan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[07.11.18 08:28:26]

@Doina Morosan: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- completările pot detalia condițiile de cazare întâlnite; gradul de mulțumire referitor la servicii, amabilitatea personalului; detalii referitoare la masă (dacă e cazul); cadrul natural; posibilități de acces în zonă șamd.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.