Aquasis Deluxe Resort & Spa

JUL-2018
1800 eur
+ COPII: 2 -- varsta: 13 si 13

O vacanță fabuloasă!

Am petrecut vacanta la Aquasis, 10 nopti, din 25 iulie 2018.

Suntem in octombrie si nu e zi sa nu pomenim de Aquasis. S-au prezentat multe aspecte ale hotelului (camere, masa, piscine) dorim sa mai precizam, cu mare drag, alte aspecte:

-aquaparcul are 9 topogane superbe (supravegheate de mult personal) pentru copii mai marisori si pentru adulti, topogane deschise intre orele 10-12 si 14-16. Copii nostri de 13 ani au fost superincantati!!!

- topogane si piscina pentru copii mici

-distanta de la topogane la plaja este relativ mica

-plaja este lata, amenajata cu sezlonguri si umbrele, curata iar apa marii are o mica portiune cu pietre apoi este nisip fin

-la plaja e ponton cu scari si odata intrat in apa inoti alaturi de o multime de pesti. E minunat!

-Beach barul serveste hambuger, kebab, friptura de pui. pizza proaspata scoasa din cuptor, sucuri, bauturi, pepene

Asa cum s-a mai scris totul e la superlativ: camerele, mancarea, curatenia in tot resortul, personalul foarte amabil ,vorbitor de limba engleza, turisti foarte civilizati cei mai multi familii cu copii,

Noi suntem indragostiti de Aquasis unde ne dorim sa revenim si pe care il recomandam cu drag familiilor cu copii mici si mari.

Impresii încărcate de MihaFlo in 10.10.2018 18:15:54

Validat / Publicat: 10.10.18 18:59:01

• A fost prima sa vizită/vacanţă în TURCIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (MihaFlo); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  7650 PMA (din 13 voturi) nota2

[10.10.18 18:55:47]

@MihaFlo: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 80&ridAnt=90365

- laritani
[13.10.18 11:51:17]

Restaurantele A la carte se plătesc sau se rezerva gratuit? La unele hoteluri era unul sau două o dată pe sejur gratuite. Mulțumesc.

- MihaFlo
[13.10.18 15:43:51]

@laritani: Buna ziua. Restaurantele a la carte nu sunt contra cost, am avut posibilitatea rezervarii prin programare, restaurantul mexican era cel mai solicitat de turisti. Noi la sejur de 10 nopti am putut rezerva gratuit la doua restaurante. Daca doriti mai multe sau alte informatii despre Aquasis va raspund cu drag.

- laritani
[13.10.18 17:23:22]

@MihaFlo: Mulțumesc mult. Si noi tot atat stăm. In perioada in care mergem, e ziua mea de aceea am întrebat de restaurantele A la carte.

Publicitate    [12.12.18 13:03:08]