Ioana Hotel

înscris/ă în 10.10.18
OCT-2018
REGIM MASĂ Md

Experinte neplacute

Am fost la hotel Ioana in Sinaia de mai multe ori. Am avut numai experiente neplacute.

Am facut rezervare cu garantie de plata prin card. Mi-au fost blocati banii din card 30 zile cu toate ca am platit la receptie.

Alta data am facut o rezervare si plata prin card cu date gresite. Am facut anulare. Am sunat IMEDIAT la hotel sa anuleze rezervarea. Au promis ca suna in cateva minute. Nu a sunat nimeni in schimb au luat integral banii.

Preturi exagerate la cazare si restaurant

Personal arogant la mic dejun.

Impresii încărcate de Cristian1966 in 10.10.2018 08:57:50

Validat / Publicat: 10.10.18 09:38:03

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Cristian1966); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[10.10.18 09:23:25]

@Cristian1966: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- completările pot detalia condițiile de cazare întâlnite; gradul de mulțumire referitor la servicii, amabilitatea personalului; detalii referitoare la masă (dacă e cazul); cadrul natural; posibilități de acces în zonă șamd.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

• Am fost la Ioana Hotels (May.2018) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 03.06.18 de Sorin @ din BUCUREșTI) - RECOMANDĂ
  • Hotel Ioana Sinaia (Aug.2016) - punctaj satisfactie: 9.70 (scris in 02.09.16 de Ellie_dely din BUCHAREST) - RECOMANDĂ
  • Sejur de poveste (Aug.2015) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 16.08.15 de anaploiesti din PLOIEşTI) - RECOMANDĂ
  • De calitate (Feb.2015) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 06.02.15 de ziparul din PITEșTI) - RECOMANDĂ
  • De poveste... (Dec.2014) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 07.12.14 de rentea din BUCUREșTI) - RECOMANDĂ
  • Superb si intim (Jul.2013) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 10.07.13 de avasile din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • 5 stele bune la Sinaia (Jan.2013) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 08.02.13 de MANDACHE din BRAGADIRU, ILFOV) - RECOMANDĂ