Villa Domna

DIN Resita
înscris/ă în 12.08.08
JUL-2008

Aceeasi senzatie de bine

Am citit impresia 'Senzatie de bine', inainte de a pleca in Grecia, deoarece eram cazata chiar la Vila Domna. M-am intors cu aceeasi impresie si voi reveni si la anul. Mai ales ca au ramas inca destule excursii de efectuat.

Impresii încărcate de tholos* in 12.08.2008 00:33:59

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (tholos*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2
  • Coordonate GPS: 40.26768900 N, 22.59666800 E - CONFIRMATE
  • Ai fost acolo, la Villa Domna? - Scrie impresii DESPRE CAZARE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de tholos*? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

- viviadi
[22.08.08 16:15:20]

Ma bucur ca am fost utila. Si pe mine ma bate gandul sa revin.......

- tholos*
[02.09.08 06:42:23]

Acum am citit ecoul! Multumesc, Viviadi!

Nu stiam nimic despre vila si m-am linistit cind am dat de impresiile Dvs. Nu ati exagerat cu nimic. Dimpotriva! poate nu este asa de eleganta ca alte vile, dar e f. bine pozitionata (CENTRAL, DAR NU PE ARTERELE COMERCIALE SI CIRCULATE!

La anul revin in Paralia si sigur la Vila Domna!

- Cristian_h CONS. ONORIFIC AFA / GRECIA
[15.02.09 21:18:38]

ma bucur cand citesc impresii de calatorie despre locuri in care oamenii s-au simtit bine , si ma bucur ca va place grecia , poate nu ar trebui sa va dau sfaturi , dar simt ca-l veti interpreta corect ca fiind pornit din bunavointa nu din infatuare , incercati sa mergeti mai departe de Paralia Katerini , asa cum am facut si eu si veti fi din ce in ce mai placut surprins . Va doresc multe concedii placute si multa sanatate!

- tholos*
[16.02.09 08:44:48]

desigur, asa o sa fac, DAR anul asta incerc iar la Paralia ca mi-au mai rams ceva locuri antice de vizitat si la anul sigur CRETA. Sunt istoric, specialista in antichitate si imi place mult Kazantzakis. Dar virsta inaintata si inclinatia sotului meu spre Paralia, ne impiedica sa vizitam insule. Desigur, anul asta voi incerca si Atena si peloponezul cumva, depinde de mijlocul transport. La fel, urari de bine!

Publicitate    [10.12.19 20:50:44]

• Din nou in Paralia Katerini (Jul.2015) - punctaj satisfactie: 9.30 (scris in 04.08.15 de queen din REşIţA) - RECOMANDĂ
  • Vila DOMNA (Jun.2015) - punctaj satisfactie: 9.33 (scris in 03.07.15 de fregata din GIURGIU) - RECOMANDĂ
  • Un concediu de vis (Jun.2012) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 15.07.12 de queen din REşIţA) - RECOMANDĂ
  • August 2011 - Hotel Domna (Aug.2011) - punctaj satisfactie: 5.50 (scris in 22.09.11 de _mirela_ din ARAD) - RECOMANDĂ
  • Ca in brosura (Jun.2011) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 03.04.13 de Espirit din TIMISOARA) - RECOMANDĂ
  • Prima oara in Grecia (Jun.2009) - punctaj satisfactie: 8.75 (scris in 21.06.09 de miranda* din REşIţA) - RECOMANDĂ
  • Senzatie de bine (Aug.2007) - punctaj satisfactie: 8.70 (scris in 23.06.08 de viviadi din TIMISOARA) - RECOMANDĂ