Haus Niko [Nea Potidea] (unitate neclasificată)

26.09.2018
Avatar Brrenda
DIN Ploieşti
înscris/ă în 26.09.18
SEP-2018
REGIM MASĂ fara masa

O vacanta minunata!

De Grecia sunt indragostita! Asta o stie toata lumea! De aceea, dupa ce ne-am facut concediile in insulele ionice, ne-am hotarat sa mergem si pe continent. Si am ales... dupa ce am studiat... Halkidiki - Nea Potideea - Haus Niko.

Citisem despre locatie si cazare, dar nu credeam ca absolut totul poate fi atat de frumos. Iar Eleni este de nota 1000.

Pe drumul spre Grecia, in Bulgaria, am avut ceva probleme cu masina. Am reusit sa ajungem cu bine la cazare, iar in momentul in care Eleni - gazda noastra minunata - a aflat ce s-a intamplat a sarit imediat in ajutor. Intr-o zi totul a fost rezolvat - masina luata, reparata si adusa, si totul la un pret mai mult decat rezonabil.

Am fost 3 familii cu copii. Nu ne-a lipsit nimic! Ea s-a ocupat de tot, inclusiv de excursii.

Multumim Eleni pentru tot si sper sa ne revedem curand!

Impresii încărcate de Brrenda in 26.09.2018 11:46:47

Validat / Publicat: 26.09.18 12:56:44

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Brrenda); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[26.09.18 12:39:48]

@Brrenda: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- completările pot detalia condițiile de cazare întâlnite; gradul de mulțumire referitor la servicii, amabilitatea personalului; detalii referitoare la masă (dacă e cazul); cadrul natural; posibilități de acces în zonă șamd.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

Publicitate    [21.03.19 04:17:30]