Regina Maria Spa Hotel

înscris/ă în 26.06.17
JUN-2018
2660lei

Relaxare

Pentru o vacanță relaxantă nou am ales, și am rămas pe Bâlcik, hotel Regina Maria. Aici totul este perfect pentru noi.

Nu facem nazuri, oriunde sunt plusuri și minusuri, dar aici ne simțim bine. Nu vom da noi indicații staff-ului ce și cum.

De la camera, curățenie, priveliștea frumoasa și plină de armonie, la restaurantul bine pus la punct. Mă refer la feluri de mâncare, bine pregătite de un bucătar de clasa, la chelneri care sunt și ei amabili, respectuoși.

Am făcut vacante în diferite locuri, frumoase de altfel, dar noi acum simțim că aici ne este locul.

Impresii încărcate de navarra in 25.09.2018 16:12:29

Validat / Publicat: 25.09.18 17:01:19

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: Albena. Nessebar

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (navarra); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 6 voturi) nota2

[25.09.18 17:01:06]

@navarra: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 50&ridAnt=90061

• Unde ai stat ascuns pana acum? (Sep.2017) - punctaj satisfactie: 9.20 (scris in 08.09.17 de rentea din BUCUREșTI) - RECOMANDĂ
  • 4 stele minunate (May.2016) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 25.05.16 de adynutza26 din BUCUREșTI) - RECOMANDĂ