ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.09.2018
DIN: Vlădeşti [VL]
ÎNSCRIS: 15.09.18
SEP-2018

încărcat de pe telefon!

Prea multe fiţe pe romani!

Am citit impresiile romanilor inainte sa plec in concediu chiar dupa ce platisem deja si pot spune ca m am speriat degeaba. Am citit atatea comentarii rautacioase si nu inteleg de ce.

Mancarea a fost proaspata, variata si diferita in fiecare zi.

Curatenie zilnic in camera. Asternuturile nu vad de ce ar di trebuit schimbate daca te spalai inainte acum sa fim seriosi nici acasa nu le schimbati la 3 zile.

Apartamentul este super spatios, bucataria putin inutila daca mergi la all inclusive.

Piscina e suficient de mare si gasesti sezlong, cat despre povestea cu prosopul pe sezlong, aratati mi va rog ce hotel din romania are politica asta si pana la urma de ce sa tii un loc ocupat degeaba toata ziua.

Daca nu esti alcoolic barul de langa piscina este mai mult decat suficient. Bauturile sunt bune, cafeaua este chiar excelenta.

Personalul este foarte dragut, au tinut cont chiar si de mailul meu in care le am zis ca vreau camera cu priveliste la mare.

Sunt si cateva minusuri insa mult prea minore ca sa ma deranjeze.

In alta ordine de idei va recomand cu drag hotelul si va sfatuiesc sa vizitati biserica din stanca de langa el, Nessebar si Cap Kaliakta

Trimis de Stefinicu98 in 15.09.18 10:49:39
Validat / Publicat: 15.09.18 11:47:13
  • A fost prima sa vizită/vacanță în BULGARIA

VIZUALIZĂRI: 2288 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Stefinicu98); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[15.09.18 11:47:04]

@Stefinicu98: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 59&ridAnt=89842

Bianca D
    [28.04.19 20:06:35]

Bună ziua! Puteți sa îmi spuneți dacă pe plaja se poate merge gratuit sau la un cost suplimentar?

Bobonete1980
    [14.01.20 19:13:49]

@Stefinicu98: Ai perfecta dreptate!

E unul dintre cele mai bune hoteluri din Bulgaria, vizavi de cat platesti si ce primesti!

Recomand cu caldura!

Bianca D, Bobonete1980