ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 01.09.2018

Sub orice critică
Sub orice critică

încărcat de pe telefon!

Dezastru

Tocmai m-am intors de la acest hotel de maxim 3 stele. Merg in Bulgaria de câțiva ani, in trecut am mai fost la hotelul Slavey, Boryana (Albena) Gergana (Albena) si Astera.

Anul asta am ales Prestige Aquapark in special pentru topogane.

Am ajuns la ora 11 la hotel însă abia la ora 14 am primit camera. Biletul a fost cumpărat prin early booking si am plătit 785 euro 2 adulți și 2 copii gemeni de 3 ani si 7 luni.

Apartamentul arata bine, baia ib schimb miroasea îngrozitor dar la capitolul curățenie sunt dezastru. In cele 5 zile de sejur nu au schimbat deloc lenjeria, nu au sters pe jos, nu am auzit deloc aspiratorul, ... singurul lor lucrul care il făceau era sa aranjeze pilota pe par.

Mâncarea era slab diversificată.

La mic dejun trebuia sa stai cam 30 min la coada sa iei o omleta sau clatitele care erau facute pe aceași plita si clatitele erau mai degrabă prăjite ????????????. Mai găseai ouă terțe fierte, cârnați prajiti, fasole, salată. cascaval, mezeluri imputite, lapte cu cereale. iaurt, unt, gem, fructe si produse de panificație.

La prânz găseai 2 ciorba fără nici un gust, carne de vită, porc, pui dar toate cu mult ulei, cartofi prăjiți tot timpul erau reci, salate,

La cină cam tot ca la prânz, într-o singura seara sa facut grătar care era bunicel. Se terminau farfuriile foarte repede, nu mai aduceau altele, paharele sunt de unică folosință peste tot, mesele sunt murdare, nu le debarasa nimeni. Asa mizerie nu am mai văzut nicăieri

La piscină o mare nesimțire, sezlongurile erau ocupate de cu seara ceea ce nu mi se pare normal.

Sucurile naturală erau apa chioară, cafeaua foarte slabă. In ultimile seri mi sa facut rau tare

NU RECOMAND

Trimis de Emilya in 01.09.18 08:06:09
Validat / Publicat: 01.09.18 09:56:01
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Albena-Hotel Gergana si Hotel Boryana Nisipuri de aur-Hotel Astera, Hotel Slavey

VIZUALIZĂRI: 3586 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Emilya); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

Testosu' [01.09.18 10:21:58] »

@Emilya:

ouă terțe,

Nu ma pricep la oua. Cum sunt astea?

Am ajuns la ora 11 la hotel însă abia la ora 14 am primit camera

Pai a fost respectata politica de check-in. Incepand cu ora 14.

Emilya [01.09.18 10:23:57] »

Imi cer scuze, Am scris cu telefonul si vad ca este gresit... ouă fierte

webmasterX [01.09.18 10:35:01] »

@Emilya, Țestosu: corectat ouăle alea...

Testosu' [01.09.18 10:38:40] »

@webmasterX: off, si eu speram ca am descoperit niste oua "noi". ????

anamaria86 [31.05.19 13:20:28] »

Subscriu, este de evitat.

Foarte mizerabile camerele, jeg pe mocheta si pe mobila de un deget, presul din baie din alb era negru, am avut nisip pe hol de la cei care au venit de la plaja si nici pana in ultima zi nu a fost curatat. Am ajuns la urgente din cauza unei enterocolite.

Spatiul de la piscina foarte mic, erai unul peste altul.

Chestii rupte, lipsa la tobogane, in camere... Farfurii murdare sau ciobite, personal neprietenos, nevorbitor de limba engleza, animatia slaba.

Plusuri au fost apa curata in piscine, piscina mica pentru copii, multe fructe (intregi, nu bucatele), unele feluri de mancare... Totusi, nu as repeta vizita.

Daca nu pierdeam pozele scriam un review...

webmasterX [31.05.19 16:11:51] »

@anamaria86: și totuși...

anamaria86 [31.05.19 16:49:40] »

@webmasterX:

Done!

anamaria86, Emilya, Testosu'
    Alte impresii din această RUBRICĂPrestige Hotel and Aquapark (ex Golden Yavor) :