Guesthouse Filoxenia (unitate neclasificată)

23.08.2018
Avatar Deborah77
înscris/ă în 09.09.08
MEMBRU: PREMIUM
AUG-2018
50 EUR

Impresii cazare Kastoria

Urmare de aici

Am stat aici 2 nopti in ideea de a ne reveni dupa drumul lung (900 km) si de a vizita oraselul si pestera.

Intr-adevar greu de gasit, la un moment dat gps-ul nu a mai stiut ce sa faca, am coborat din masina si orientandu-ne dupa numele strazii am reusit sa o gasim.

Camera tripla mi s-a parut foarte mica, dar curata si bine echipata cu rafturi si dulapuri ca sa iti poti ordona lucrurile. Un balcon micut si el, cu o masuta si 2 scaune pliante. Exista si un al treilea, strans, dar era imposibil sa le deschizi pe toate 3 in acelasi timp. Priveliste foarte frumoasa spre lac.

Se si ajungea repede pe faleza, la intoarcere era mai greu un pic de urcat panta, dar deh, trebuie sa mai facem si miscare in concediu.

Micul dejun suficient, cafeaua foarte buna.

Recomand pentru o noapte - max 2

Impresii încărcate de Deborah77 in 23.08.2018 13:22:59

Validat / Publicat: 23.08.18 14:10:01

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA. A mai fost în/la: Rhodos, Corfu, Salonic

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Deborah77); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[23.08.18 14:09:41]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 56&ridAnt=88920

- Deborah77
[23.08.18 14:11:56]

Rugaminte, aceasta cazare nu are legatura cu vacanta din Muntenegru care a fost in alt an si pe alt traseu :)

Publicitate    [20.09.19 15:50:56]

• Priveliste minunata (Apr.2017) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 05.05.17 de ancutza26 din OTOPENI [IF]) - RECOMANDĂ