Diamond Hotel

înscris/ă în 10.08.18
AUG-2018
REGIM MASĂ All inclusive

Dezastru

Nu am scris niciodata un review. Va rog nu va duceti la acest hotel nici gratis.

Am fost la multe hoteluri in Bulgaria, Grecia, Turcia etc, dar ca acest hotel...

Plaja cred ca este la 900 m.

Mancare nu este deloc, bautura este foarte proasta, in baie miroase, piscina e mica, iar apa din ea este gheata.

Noi, 8 familii cu copii, ne-am intors astazi, dar daca ne roaga sa mergem gratis, noi nu mai mergem. Doua familii au plecat dupa 2 nopti.

Cel mai mult ne-a placut ca la ora 12,00 ne-au dat afara din hotel.

Impresii încărcate de EnescuCosmin in 10.08.2018 22:36:34

Validat / Publicat: 10.08.18 23:44:59

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (EnescuCosmin); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[10.08.18 23:43:07]

Bun venit pe AmFostAcolo.

Am fost la multe hoteluri in Bulgaria, Grecia, Turcia etc

Ne-am fi bucurat să citim și impresii, măcar despre unele din locurile vizitate - și nu doar „reclamații”

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 06&ridAnt=88387

[10.08.18 23:43:28]

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

pagină generată in 0.15763092041 sec