New Montana Hotel

DIN I. L. Caragiale
înscris/ă în 10.08.18
JUL-2018

O scurta vacanta... ciudata la New Montana

Am dorit sa scriu cateva impresii pentru ca sunt si alte persoane care aleg sa mearga la 4*, sa plateasca pt aceste * si cand colo, ce sa vezi?! Hotelul sa nu mai aiba de multa vreme, cred, 4*...

Noi am optat pentru o camera tripla, cu un mobilier dragut, dar a carei mocheta mirosea ingrozitor, trebuia sa aerisesti bine camera ca sa poti sta.

Ce m-a nemultumit de fapt foarte mult a fost restaurantul... un meniu, ce-i drept de 4*, dar cu foarte putine feluri, cat sa nu ai alternative sa alegi.

Chestia e ca mai exista si un alt meniu mai "traditional " sa ii spunem, pe care il primeai doar daca insistai... ciudat! Ne-am bucurat cand l-am primit, dar nu a tinut mult bucuria, pentru ca produsele comandate nu erau facute (pe romaneste) si oricum la cat am asteptat pana au sosit, ne-a trecut si foamea.

Nu stiu daca de la mancarea servita, prosoapele de baie, mi-a aparut chiar si o iritatie urata pe gat...

Pro: doar faptul ca e amplasat in centrul orasului si imprejurimile in sine!

In rest, nu l-as mai alege a doua oara!

Impresii încărcate de A.Maria in 10.08.2018 12:49:09

Validat / Publicat: 10.08.18 15:30:56

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (A.Maria); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[10.08.18 15:30:41]

@A.Maria: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 93&ridAnt=88372

pagină generată in 0.16592001915 sec