Pensiunea Bebe [Băile Felix]

REGIM MASĂ Fara masa
600 ron

Pensiunea Bebe Băile Felix

Bună ziua!

Am găsit pensiunea Bebe pe [...] la 100 de ron pe noapte, am sunat unde mi s-a cerut 150 pe noapte, mi-am făcut rezervarea pentru a treia zi. Când m-am prezentat acolo la 9 dimineata, mi-a spus că va trebui să mai așteptăm să se elibereze camera. Eu i-am spus că voi veni mai pe seară (pentru a nu pierde ziua de strand) nu înainte de a le plăti 600 ron pentru cele 4 nopți.

Când ne-am întors seara (pe la5-6) ne-au condus într-o cameră la mansarda fără ferestre, doar cu o gaura in tavan, unde a fost pus un geam.

In seara aceea l-am sunat pe patronul pensiunii, i-am spus ca nu-mi convine camera, deoarece nu spusese nimic de mansarda, el s-a oferit sa imi dea banii înapoi, spunandu-mi ca acea camera indeplineste conditiile din anunt, după care am fost sunat să-mi spună ca a doua zi se eliberează o camera mai buna.

Vi se pare normal ca în anunt sa nu se mentioneze nimic despre acea camera la mansarda sau despre cat de prost arata mobilierul din camera, despre gaura in tavanul din baie, etc.

E alegerea dvs daca doriti sa va cazați aici, in orice caz stabiliti clar toate detaliile la telefon.

Impresii încărcate de Georgete in 09.08.2018 15:33:35

Validat / Publicat: 09.08.18 16:35:22

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Georgete); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1300 PMA (din 1 voturi) nota2

[09.08.18 16:16:03]

@Georgete: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Pensiunea Bebe [Băile Felix], BĂILE FELIX / '1 MAI'" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: BUFFER CAZARE]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 63&ridAnt=88345

[09.08.18 17:57:50]

pagină generată in 0.143562078476 sec